Коефициенти от САЙТА на BET365
Прогноза : двата отбора да ударят греда
Коефициент : 6.00
Висша лига Англия
Безспорно мача на деня в който домакините ще се опитат да съкратят разликата от 7 точки.Нормално е гостите да подходят по- предпазливо към двубоя и да разчитат на контраатаките на бързоногите Салах и Мане.При всички положения очаквам много повече положения пред двете врати от последния мач между двата топ отбора в Англия в момента, които да доведат и поне по един удар в гредите за всеки от тях.
Хи хи.Ти ужасно затрудняваш с прогнозата си JulyMorning за реплика.Може и да измисли нещо де.Например,че при статичните ситуации винаги ще има играч на гредата и топката няма как да я уцели.По скоро ще е аут или корнер.Греда не.
Струва ми се ,че участието на Джулая в сайта приключи скоропостижно 😥 След вчерашните „задявки“ с Акулите беше е ясно че е въпрос на време да получи пернаментен бан и с тоя ник . Все пак Админа не е някакъв мазохист , че да търпи вечно подобни гаври със сайта 🤬
Не знам дали няма някакъв чалъм админът да дава бан на ай пи а не за никове. Въпреки че той ходи и в разни клубове да пише, ама ще банне и тамошните ай пи-та.
за много години , да сте живи и здрави всички
Краси , гредите какви ще бъдат …….странични или ще се тресе напречната
За много години Емо ! Ами няма значение какви ще са гредите , ако ще да са чамови 😀 между другото вече имам една подобна успешна прогноза ,но тогава ставаше въпрос за една греда само 🙂 И тъй като в първите ми две прогнози за годината се получиха гредички ( БилиШарп вкара гол за Шефилд Юн . ,но не първия а третия – вчера пзнах че Беднарек и ОриолРомеу ще получат картон и под 1.5 гола за Светците ) реших да счупя каръка с тоя залог за гредите:) ;между другото ако някой сложи 1 левче на прогнозата ми ще е добре да се обади ако е печеливша …… иначе пак ще трябва да разчитаме на прецизността на M_i_r_o 🧐
За много години Емо ! Ами няма значение какви ще са гредите , ако ще да са чамови 😀 между другото вече имам една подобна успешна прогноза ,но тогава ставаше въпрос за една греда само 🙂 И тъй като в първите ми две прогнози за годината се получиха гредички ( БилиШарп вкара гол за Шефилд Юн . ,но не първия а третия – вчера пзнах че Беднарек и ОриолРомеу ще получат картон и под 1.5 гола за Светците ) реших да счупя каръка с тоя залог за гредите:) ;между другото ако някой сложи 1 левче на прогнозата ми ще е добре да се обади ако е печеливша …… иначе пак ще трябва да разчитаме на прецизността на M_i_r_o 🧐
Нямам пари в бетфеъра по сметката си, рядко държа авоари там, иначе бих ти услужил с такъв залог. Бета едва ли да го предлага, то няма ли някъде статистика за тези греди?
Точно за тоя вариант се замислих как процедират : греда и после топката влиза в мрежата 🙂 …. иначе гредата за Ливърпул беше безспорна ….
ела в чата, кво се криеш тук да чета ту тук, ту там като хамалеон разноглед да стана
Браво, счупи гредите ! 😜