Коефициентите за Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport.

Манчестър Юнайтед - ПСЖ (12.02,22:00)  

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 6 месеца
ОТГ: 139
12/02/2019 12:45  

Прогноза: Х // Коефициент: 3,40 // Турнир: Шампионска лига.

Анализ: Манчестър Юнайтед приема ПСЖ на своя „Олд Трафорд” в първи мач от осминафиналите на Шампионската лига.

Манчестър Юн. се преобрази след назначаването на Оле Гунар Солскяер и те постигнаха 10 победи и 1 равенство от 11 мача. Забележително постижение действително..!! Последната загуба на отбора е от Ливърпул, но под ръководството на Жозе Моуриньо. Определено кризата в тима бе преодоляна, а Солскяер знае какво прави. Каквото и да пиша за тях е излишно при такива резултати.

ПСЖ доминира във Франция и надали някой се съмнява в качествата на отбора и в това, че ще спечели нова титла. ПСЖ обаче влиза в този двубой с доста проблеми. Неймар, Кавани и Мюние са с контузии. Отделно от това има и други вътрешни проблеми с Рабио, който е изпратен да играе във втория отбор заради конфликти. Има и известен спад в играта на Парижани. Загубиха от Гингам четвъртфинала за Купата на лигата, а след това паднаха и от Лион. Върха беше равенството в редовното време със скромния отбор на Вилфранш за Купата на Франция, където се измъчиха.

Прогноза: Ясен е отборът, който е във върхова форма и това са „Червените дяволи” срещу съперник съпътстван от купища проблеми. Обикновено след като прескочат групите, ПСЖ се е провалят. Абсолютно всичко е срещу ПСЖ, но аз смятам, че именно сега е моментът Томас Тухел и неговите възпитаници да се справят без големите си звезди и да покажат характер. В отбора има класа, а Мбапе, Ди Мария, Буфон и колегите им не са за подценяване и ще успеят да се противостоят на „Олд Трафорд”. Само ще спомена, че аз лично съм фен от дете точно на Манчестър Юн. от английските отбори. И така.... равенство.     😎 

Публикацията бе редактирана преди 6 дни от TZ

Харесано от: mitko820, rocky_stone, Deadpool и още 2 души
КоментирайЦитирай
Baiko
(@baiko)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 8 месеца
ОТГ: 334
12/02/2019 13:16  

Браво.Ти излезе най мислещия сред всички разбирачи.Аз съм на твоето мнение.

Харесано от: mitko820
КоментирайЦитирай
emopan
(@emopan)
Надежден Типстър
Регистриран: преди 4 месеца
ОТГ: 56
12/02/2019 14:16  

Все пак Манчестър Юнайтед не е  https://bg.forvo.com/word/guingamp/#fr      Джангон хахаха

Тази публикация бе редактирана преди 6 дни от emopan

КоментирайЦитирай
Deadpool
(@deadpool)
Надежден Типстър
ОТГ: 73
12/02/2019 14:18  

Берти, и аз като фен на Ман Юнака харесах анализа ти, но не прогнозата. Ако сега дяволите не бият ПСЖ с тия проблеми, няма кога. Но тъй като съм пристрастен ,ще се огранича от даване на прогноза. И вместо в залог, ще инвестирам парите в бира и сухо мезе довечера за мача 🍺 

Харесано от: mitko820 и Baiko
КоментирайЦитирай
Nikola Berti
(@nikola-berti)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 6 месеца
ОТГ: 139
12/02/2019 14:37  

Колеги съжалявам,ако съм огорчил някой с прогнозата си.Аз не по малко от вас обичам Манчестър Юнайтед. Обаче... дори и да ми е грешно мисленето за мача няма как да играя победа за „Червените дяволи” само заради това,че са били 10 отбора от Висшата лига. На Солскяер това му е първи мач в Шампионска лига като треньор на М.Ю. и със сигурност няма да иска да го изгуби.Значи няма да поема излишни рискове срещу отбор който всяка година играе в Шампионска лига и играчите му вече натрупаха опит.При издънките които имаха до сега в турнира именно Тухел затова бе привлечен като треньор в ПСЖ. Шампионска лига им е цел номер 1 .Дали ще успеят незнам...но това си е мое лично мнение за срещата.Никой не ангажирам със скромните си познания. Успех колеги..!!

Харесано от: mitko820 и Baiko
КоментирайЦитирай
Deadpool
(@deadpool)
Надежден Типстър
ОТГ: 73
12/02/2019 14:43  

Берти, няма защо да се извиняваш. Все пак това е сайт за прогнози, а не фен клуб на Ман Юн .. Така го виждаш, така го играеш 👍 

КоментирайЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Ценен Типстър
Регистриран: преди 4 месеца
ОТГ: 228
12/02/2019 15:05  

Момчета това е ШЛ и формата от първествата няма нищо общо. Тва че ПСЖ направи няколко гафа, даже ще ги пробуди и мотимира допълнително. Плюс това едно е да си добър срещу силовия футбол в в Англия, където повечето тимове са ритни-топковци. А съвсем друго е да играеш с тим като ПСЖ. Това си е мое мнение. И се замислете, колко пъти Юнайтед участва в елиминации и колко ПСЖ в последните години. 

Харесано от: Baiko и mitko820
КоментирайЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация