Манчестър Юнайтед -...

Манчестър Юнайтед - ПСЖ (12.02, 22:00)  

PetarDan
(@petardan)
Ценен Типстър
Регистриран: преди 1 година
ОТГ: 219
12/02/2019 3:26 pm  

Прогноза:

-Двата отбора да отбележат гол - Да.

-общо корнери за двата отбора - над 7,5.

Коефицент: 1,99

Турнир: Шампионска Лига.

Обосновка:

Гледам всички са се метнали на този мач, та викам и аз. Но ще направя един безобиден залог, който мисля че може да излезе още първото полувреме.

МанЮн оставиха добри впечатления от както Солскяр пое водачеството на отбора и заиграха атакуващ футбол, както по времето на САФ. Победиха Тотнъм и Арсенал, които въпреки проблемите си, взе пак си остават отбори от топ 6. Вкарват голове всеки мач, но и допускат често в тяхната врата. Този мач ще бъде първият сериозен тест за младия норвежец и е ясно че той ще иска победата на всяка цена за да му е по-лесно в реванша. Но дали шейховете от Париж просто ще дойдат в Англия и ще си свалят гащите. Мисля че не. Може да са без Неймар и Кавани, но все пак проблеми в защита нямат, а и разполагат с достатъчно други атакуващи футболисти, а и червените дяволи не се славят в момента с много добра защита. Двата отбора да си разменят по 1 гол е най-малкото което може да очакваме довечера. А 8 корнера при атакуващият по крилата МанЮн и опасно контраатакуващия стил на ПСЖ е напълно преодолима граница. И коефицента е учудващо добър.

Успех!

Харесано от: mitko820 и red6devil
Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация