Манчестър Юнайтед -...

НОВО: Коефициентите се взимат от BET365. Без "Създай Залог". Награда за победителя този месец: 60 ЛВ!

Манчестър Юнайтед - ПСЖ (12.02, 22:00)  

PetarDan
(@petardan)
Ценен Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 220
12.02.2019 15:26  

Прогноза:

-Двата отбора да отбележат гол - Да.

-общо корнери за двата отбора - над 7,5.

Коефицент: 1,99

Турнир: Шампионска Лига.

Обосновка:

Гледам всички са се метнали на този мач, та викам и аз. Но ще направя един безобиден залог, който мисля че може да излезе още първото полувреме.

МанЮн оставиха добри впечатления от както Солскяр пое водачеството на отбора и заиграха атакуващ футбол, както по времето на САФ. Победиха Тотнъм и Арсенал, които въпреки проблемите си, взе пак си остават отбори от топ 6. Вкарват голове всеки мач, но и допускат често в тяхната врата. Този мач ще бъде първият сериозен тест за младия норвежец и е ясно че той ще иска победата на всяка цена за да му е по-лесно в реванша. Но дали шейховете от Париж просто ще дойдат в Англия и ще си свалят гащите. Мисля че не. Може да са без Неймар и Кавани, но все пак проблеми в защита нямат, а и разполагат с достатъчно други атакуващи футболисти, а и червените дяволи не се славят в момента с много добра защита. Двата отбора да си разменят по 1 гол е най-малкото което може да очакваме довечера. А 8 корнера при атакуващият по крилата МанЮн и опасно контраатакуващия стил на ПСЖ е напълно преодолима граница. И коефицента е учудващо добър.

Успех!

Харесано от: mitko820 и red6devil
Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от bet365!