Манчестър Юнайтед - ПСЖ (12.02.,22:00)  

rocky_stone
(@rockystone)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 4 месеца
ОТГ: 131
12/02/2019 13:10  

Прогноза - 1, над 1,5 гола в мача,над 6,5 ъглови удари в мача

Коефициент - 3,26 в едномачова комбинация

Анализ - Мач от елиминациите в ШЛ. И двата отбора са добре познати на всички, дори и на хората интересуващи се малко от спорт. Ман.Юн. в момента се намират на четвърто място в класирането на Висшата Лига на Англия, а ПСЖ са водачи в класирането на Лига1 във Франция. Червените дяволи са в превъзходна форма след напускането на Жозе Моуриньо и ако това се бе случило по-рано щяха да са още по-напред в класирането. В срещата тази вечер им се отваря шанс да вземат солиден аванс срещу ПСЖ, имайки се предвид отсъствието на контузените Кавани и Неймар, които се очаква да се завърнат в игра за реванша. Тактиката на Солскяр е изключително офанзивна и не виждам причина днес да я променя, защото така или иначе има ответна среща, и тънки сметки тази вечер не му вършат работа.

Отборът на ПСЖ, въпреки лидерството си във Франция, последните срещи мен лично ме разочарова. В мача срещу Бордо победиха с 1-0 с игра, която не впечатли, а преди това в срещата за купата срещу отбора на Вилфранш, които са няколко нива по-надолу във френския  футбол  ПСЖ играха изключително вяло и мачът завърши 0-0 в редовното време, а голове паднаха чак в продълженията. Като погледнем и загубата при гостуването на Лион преди това, за мен формата на ПСЖ не е добра. Тази вечер най-вероятно ще са с по-затворена схема на игра, разчитайки най-вече на Мбапе в атака.

Прогнозата ми е победа за Юнайтед. Мисля, че ще има поне два гола днес, и то в полза на червените дяволи, които ще опитат да вземат максимума при отсъствието на топ  нападателите на ПСЖ. Средният брой ъглови удара в срещите и на двата отбораа се движи малко на 11 в среща, и съм добавил над 6,5 тази вечер изхождайки от евентуално по-прибраната игра на парижани. 

От инфото за съставите, което имам виждам, че за Юнайтед ще липсват Валенсия, Рохо и Дармиан, а за ПСЖ - Неймар, Мюние, Кавани и Рабио. Главният съдия ще е от Италия, а там реферите се славят с прецизните си отсъждания, а като добавим използването на ВАР, би трябвало да видим мач, в който всичко ще се реши с футболни средства на терена. 

Публикацията бе редактирана преди 2 месеца от rocky_stone

Харесано от: mitko820 и Deadpool
Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация