Лонгфорд Таун-Шамро...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Лонгфорд Таун-Шамрок Роувърс (29.05.18:00)

mg80pld
(@mg80pld)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 4 години
Статии: 1019
Автор на темата  

Прогноза: 2

Коефициент: 1.33

Първенство: Ирландия, Висша Лига

Анализ:

След спечелената промоция в елита на Ирландия съвсем нормално за мен играта на домакините не е никак добра след изиграните до този момент 13 срещи с предпоследна позиция в подреждането и актив от едва седем спечелени точки с една победа на старта на сезона и разбира се много проблеми в защита и атака при голова разлика 9-24 и изоставане на седем точки от оцеляването и мястото в елита ще е много трудна задача пред футболистите.

Гостите пък повече от нормално имат съвсем други цели и те са отново титлата с втора позиция засега и 27 точки в актива си само на точка от лидера Слиго Роувърс от който записаха загуба в последният си двубой, която е и втора поредна, което за селекция с големи цели определено не отговаря на класата и нова грешка ще дойде в повече поне за мен и едва ли ще бъде допусната.

Въпреки спада в играта на отбора на Шамрок Роувърс едва ли футболистите ще изпуснат трите точки в тази среща срещу отстъпващите по класа домакини и Бърк, Гафни, Мандрою, УотсГрийн и компания едва ли ще имат проблеми с посредствената защита на домакините и залога ми е двойка. 

Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози