Локерен - КАА Гент ...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Локерен - КАА Гент (30.11.2018, 21:30)  

red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 559
30.11.2018 14:18  

Прогноза: ГГ + НАД 2,5

Коефициент: 1.99 с едномачова комбинация

Белгия - Юпилер Лига

Домакините в последните два мача (единия е приятелски) вкараха общо 7 гола. Като въпросните два двубоя бяха с много голове в двете врати. Локерен е на дъното и трябва да търси във всеки мач максимума, ако иска да се спаси. Вкъщи са допуснали поне по три гола от всеки отбор, заемащ място в първата 10-ка. С оглед на това, че нападението им е във форма, очаквам да се разпишат поне веднъж. Локерен успя да вкара и в първия мач през сезона като гост на днешния си съперник.

Гент в последния кръг направиха 0:0 вкъщи с Антверпен, но това според мен не трябва да стряска. Стила на Антверпен е такъв - много корав отбор, като те налагат тактиката си. Дори и водача Генк не успя на скоро да вкара с атомното си нападение на коравия тим. Да се върна на Гент, тук очаквам да се хвърлят за трите точки, защото изостават от челната шестица на две точки и успеха срещу такъв тим е задължителен. А афинитета на гостите винаги е за участие в Европа. Срещу днешния си съперник играят много успешно и в последните 10 мача имат 8 успеха и две равенства, които са на този терен. В началото мислех да го потърся на 2+ГГ, но този сезон Гент са колебливи и непостоянни. 

Мислех да добавя и НАД 4,5 корнера за Гент, но го няма към момента. Локерен допуска най-много корнери като домакин, средно по 7.13 на мач.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Nikola Berti
Цитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
30.11.2018 14:21  

Отново казвам, ако някой от лидерите е искал да играе този мач, нека да пише в коментар и шефа да го премести в секця фишове.

КоментарЦитирай
ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Типстър Звезда
Статии: 1584
30.11.2018 14:36  
Публикувано от: red6devil

Отново казвам, ако някой от лидерите е искал да играе този мач, нека да пише в коментар и шефа да го премести в секця фишове.

Всичко е чсно този месец. Победата е за куки. Тъй че няма драма. А и нали знаеш поговорката, че кой превари той завари. 

КоментарЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
30.11.2018 14:45  

Не съм гледал, ако наистина няма кой да го бие да му е честита Победата !!! 🍻 

КоментарЦитирай
ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Типстър Звезда
Статии: 1584
30.11.2018 14:49  

Ако не се бъркам нещо няма кой - Байко снощи си прекъсна серията със Севиля, аз също съм в кофти поредица  а пък за някой друг не знам да е правил поредица от 130+ точки, която да чака за депозит.

Харесано от: red6devil
КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози