Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

Лион - Гингам (15.02, 21:45)  

asenlv
(@asenlv)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 764
15.02.2019 16:44  

Прогноза-2, Коефициент-9.00, Турнир-Франция

Анализ: В първа среща от 25-ият кръг от френският елит излизат отборите на Лион и Гингам. Домакините заемат 3-ото място с 43 точки, като са единственият тим победил ПСЖ през този сезон. В последният си мач обаче загубиха от Ница, а през седмицата им предстои един от най - важните двубои на тима -1/8 финал срещу Барселона , отново тук. Смятам, че днес ще излязат с голяма част от резервите си и е доста възможно дори да подценят двубоя , след като им гостува последният - Гингам. Гостите имат 14 точки и са на 6 точки от спасителното 17-о място. Днес , ако успеят на някоя контраатака да изненадат съперника си , шансовете им за спасение остават съвсем реални. Прогноза-2

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Цитирай
felon
(@felon)
Сериозен Типстър
Статии: 22
15.02.2019 20:27  

Има много логика в прогнозата, обаче всички са наясно, че Лион са дотук в ШЛ и си мисля, че ще хвърлят всички сили в Лига 1.Дано греша! 

КоментарЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Статии: 530
15.02.2019 22:51  

felon  Всички сме наясно, че на Лион няма да им е лесно срещу Барса. Ама така ги виждаме ние нещата. А те ако расъждават така, по добре да се гръмнат. А не веждам какво да се концетрират във Франция, Всички сме на ясно, че шампион ще е ПСЖ. А парите са в ШЛ.

И дано не греша, ма Лион ще създадат доста проблеми на Барса. Помни ми думата. Е ясно е че вар ще помага, като трябва. Иначе Барса са ми любими и най вече заради Меси.

Тази публикация бе редактирана преди 2 години от red6devil

КоментарЦитирай
felon
(@felon)
Сериозен Типстър
Статии: 22
15.02.2019 23:59  

Да, прав си за ПСЖ и за парите, но Лион все още не са сигурни за директно влизане в груповата фаза на ШЛ.Поне още 4 отбора след тях в класирането имат същите мераци. И не искам да променям разсъжденията на никой.Всеки има право на мнение.Уважавам твоето, както и на всеки друг.И дано Барса не ги подценят щото лошо им се пише.Аз също съм фен на Барса!

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози