Ливърпул - Шросбъри...

Notifications
Clear all

Ливърпул - Шросбъри (04.02.2020, 21:45)

Deadpool
(@deadpool)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 134
Автор на темата  

Прогноза: 2

Коефициент: 3.20

Англия, ФА къп

Юрген Клоп и целия първи отбор на Ливърпул е в зимна почивка и няма да са на линия за този мач срещу Шросбъри, който трябва да се преиграе след 2:2 в първата среща.

Съставът ще бъде воден от наставника на тима до 23 години Нийл Кричли. И поради тази причина , много типстъри сметят, че в двубоя ще играят футболистите от Ливърпул U23. Но Кричли съобщи друго:

"Хората казват, че ще излезем с отбора до 23 години, но това няма да е така, защото ще бъдем в най-добрия случай с играчи до 19 или до 20 години."

Може би си спомняте, че Ливърпул до 23, водени пак от Кричли , бяха пометени от Астън Вила с 0:5 в 1/4-финал за Купата на лигата. Тогава А отборът на Червените бе в Катар за Световното клубно първенство.

А сега Кричли ще разчита на още по-млади футболисти, направо деца. Е в такъв случай какво да очаквам?

И ок, Шросбъри не е елитен тим, а е от трета дивизия (това е Лига 1 на Англия), но това тимче стигна до ремито в първата среща, а тогава Ливърпул нямаше чак деца в състава си.

Интересни амплитуди претърпява коефициента само докато пиша прогнозата. Почнах при 3.40, по едно време светна 3.60 и сега за съжаление е 3.20. Ако сте търпеливи и ви се рискува може да чакате по-добър коефициент.

Харесано от: name, Baiko и Nikola Berti
Цитирай
Deadpool
(@deadpool)
Уважаван Типстър
Статии: 134
Автор на темата  

Ето, сега пак светна 3.40. Пууу , да бях се замотал още малко!

КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Статии: 1540

Аз пък мисля,че Шроусбъри не е Астън Вила.Освен това в първия мач беше цяло чудо изравняването от 0-2 до 2-2 и бе дело на големия ден на само един играч от Шроусбъри.Добавям и факта ,че всички наши отбори от Б група имат стадиони с в пъти по-добър терен от този на стадиона на Шроусбъри.Последно ще кажа,че Шроусбъри толкова много си повярваха за победа в този двубой,че умишлено паднаха в последния си мач от лига та.Да Ливърпул ще бъде с деца и само 3-ма по-опитни играчи,но Шроусбъри  може и да не ги огрее мач с ман Сити.Троен мач.Успех с твоя пъблик бет.

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози