Ливърпул - Цървена ...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Ливърпул - Цървена Звезда (24.10, 22:00)  

Jack the Ripper
(@jack-the-ripper)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 118
23.10.2018 14:56  

Прогноза: 1/1

Коефициент: 1,30

Шампионска лига 

Ливърпул приема Цървена Звезда в Шампионска лига. В предишното си гостуване в турнира Цървена Звезда бяха разбити, сега мисля, че няма да е по-различно. Играчите на сърбите са същите, нямат проблеми с контузии и наказания, но се съмнявам да се противопоставят на Ливърпул. "Мърсисайдци" се представят отлично в ШЛ и Висшата лига. Наби Кейта и Садио Мане ще пропуснат двубоя, но местата им ще бъдат заети от Адам Лалана и Джердан Шакири. Хендерсън вероятно също няма да играе, след като получи травма срещу Хъдърсфийлд, но халфовата линия на Ливърпул с Лалана, Вайналдум и Милнър изглежда стабилна. В състава ще се върне Боби Фирмоно, което е плюс за Клоп. След голямата загуба от ПСЖ, очаквам и Ливърпул да натисне сърбите от рано и да води още на полувремето.

Харесано от: M__i__r__o и Nikola Berti
Цитирай
Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
Статии: 314
24.10.2018 10:21  

Дано ти излезе оптимистичната прогноза.Сърбите са същите,както казваш само дето са сменили 5-ма дефанзивни играчи от продадения мач с ПСЖ,а Ливърпул са дали почивка на 6-ма основни,които изиграха вече 11 мача.Прогнозата ти е логична и цял свят ще я играе или така или за разбиване на звезда.Аз лично не играя по свирката на букмейкърите,но ти желая още веднъж успех

КоментарЦитирай
Jack the Ripper
(@jack-the-ripper)
Уважаван Типстър
Статии: 118
24.10.2018 16:15  

Ще видим съставите после, но моята информация е, че сърбите промени няма да правят. За състава на Клоп също не ми показва промени, но може информацията от сайта за титулярите да е грешна. 

Успех и на теб в играта!

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози