Ливърпул - Борнемут...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Ливърпул - Борнемут (09.02. 17:00)  

red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 533
09.02.2019 11:50  

прогноза:   1 + ПП Ливърпул да отбележи + над 2,5 гола + над 4,5 корнера за Ливърпул

коефициент   2.07

Англия Висша Лига

Тука няма много какво да ви изненадам с обосновката. В един момент Пул ще се отпуши и ще направи силен мач. Днес мача е на митичния стадион. Очаквам и феновете да въздействат на отбора за да излязат от дупката. Още едан загуба вече може да окаже трайно негативно въздействие върху психиката на отбора. Не само заради точките. Следващия мач за Ливърпул ще е чак след 10 дни срещу Байерн отново тук. А след него гостуват на Юнайтед. Концентрацията им е изцяло тук в този мач. Очаквам Пул да вкарат минимум три гола, но в залога съм по умерен.

Борнемут не е лош отбор но не мисля че днес ще имат шанс. Много трудно играят със топ отборите. Победата с Челси е единственото изключение.

p.s.    В този ред на мисли 2-ката на Юнайтед е добра, това ми беше и първия избор. Но пропуснах часа. Може пък и да е за добро.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от red6devil

Харесано от: Nikola Berti и mitko820
Цитирай
mitko820
(@mitko820)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 373
09.02.2019 12:46  

Нещо не ми вдъхват доверие Ливърпул за тая среща тъй като имат след това мач с Байерн Мюнхен и незнам как ще подходят към тая среща,но като фен на Ливърпул и аз искам да печелят винаги и ти пожелавам успех.

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози