Лестър - Бърнли (20...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

Лестър - Бърнли (20.09,21:00)  

Nikola Berti
(@nikola-berti)
VIP Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 424
20.09.2020 16:28  

Прогноза: Бърнли (+1) Хендикап 

Коефициент: 2,25

Турнир: Англия - Висша Лига

Анализ: На „Кинг Пауър Стейдиъм”, Лестър приемат Бърнли в мач от 2-ри кръг на Английската Висша Лига.

Това е среща, която фигурира и в Топ 5 залозите у нас, и в Топ 5 залозите в света. Разбира се масово се залага за 1-ца, но аз съм на друго мнение.

Лестър завършиха миналия сезон в Топ 5 на Висшата лига. Играеха атакуващ футбол с много динамика, а този футбол се харесва на безпристрастните зрители.

Бърнли завършиха миналия сезон на 10-то място. Отборът няма амбициите на своя съперник за челно класиране, нито пък има звезди, като Варди в състава си. 

Това, което има Бърнли е Шон Дайк. !! Треньор, който умее с наличните си играчи да се противопоставя умело и със затворена игра да мъчи противника си.

Тази игра разбира се е грозна за окото и, хич не се нрави на повечето хора, но пък е ефективна.

Лестър допуснаха 5 загуби в 10 официални срещи, след рестарта на шампионата през юни.

Бърнли пък допуснаха само 2 загуби в 9 мача.

Лестър победи безидейния и страхлив УБА в първия си мач за сезона, но не впечатлиха с някаква игра.

Бърнли имаше повече време за подготовка след, като им отложиха първият им двубои за сезона, но пък играха стещу хита Шефийлд Юнайтед за Купата на Лигата точно ,както те си знаят и ги отстраниха ,след дузпи.

Лестър е атрактивен тим с амбиции да подобрят класирането си от миналата кампания. Според мен, обаче няма да могат да си защитят и петото място.

Смятам,че Бърнли ще се затворят и ще изчакват своите шансове, а Варди и компания само ще се блъскат в защитния им вал без някакъв ефект 

Смятам,че гостите няма да загубят и затова залагам - Бърнли (+1) Европейски хендикап.......... 😎 

............................

Берти срещу Топ 5 най - залаганите мачове: Резултат 7:3......засега............ 😉 

Харесано от: Baiko и Cascarino
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози