Лацио - Парма (неде...

Notifications
Clear all

Лацио - Парма (неделя, 17 март, 2019 16:00)

mitko_winner
(@mitko_winner)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 782
Автор на темата  

Прогноза: 2

Коефициент: 10,00

Италия - Серия А (2018 - 2019)

Анализ: Смятам,че в този мач,можем да потърсим изненадата и то подплатена с доста тлъст коефициент.Лацио са 9-ти на 5 точки от 5-тия Рома и на 8 от 4-тия Интер и като се има впредвид,че имат и два мача по-малко,римляните са с реален шанс да се борят дори за място в Шампионската Лига.Дотук обаче с теория на вероятностите.Имаше доста тънки моменти в които беше видно,че Лацио няма възможностите да влезе в 4-ката,поне да Лига Европа шансове има наистина.Лацио се движи напълно средняшки и не виждам с какво толкова може да бъде фаворизиран в случая освен с  това,както обичат много да казват "има за какво да играе",докато Парма са твърдо в средата на класирането без възможности за по-голям прогрес.Лично мен "орлите" няма как да ме респектират като за пример давам последните им 6 мача,където балансът им е 3-1-3.Не че и преди това впечатляваха кой знае с какво.Имаше само един доста силен период в началото на сезона,на което и дължат повечето си точки иначе след това нищо кой знае какво съществено.Парма,може и да "няма за какво да играе",макар за мен това понятие да е доста изкривено понятие за футболната игра.В чисто футболен аспект Парма са доста коварен гост и често си тръгват като победители.Балансът от 5-2-6 като гост ме кара да си мисля,че този коефициен,даден за техен успех си е обида направо с оглед на възможностите на отбора.Мощта им като гост я усетиха грандове като Интер и Ювентус,така че не смятам да философствам повече а ми ще кажа,че за мен изненадата тук е напълно възможна.Прогноза 2.Успех!

Публикацията бе редактирана преди 3 години от mitko_winner

Харесано от: Nikola Berti и Baiko
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози