Културал Леонеса - ...

Notifications
Clear all

Културал Леонеса - Логронес (02.02, 18.30)

Baiko
(@baiko)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 3 години
Статии: 1230
Автор на темата  

Прогноза: Х & Гол/Гол Коеф.5.5 Испания-Сегунда Б Група 2.

И двата тима са в четворката за плейофи и промоция.Леонеса са трети.Дали неистовите им усилия за купата на краля няма да им изиграят лоша шега.Отстраниха Атлетико Мадрид,последва загуба в първенството,след което отпаднаха от Валенсия преди три дни след 120 минути и дузпи.Това освен умора доведе и до контузии и наказания в състава.

Логронес са първи и отпочивали цяла седмица.

Колебаех за знак две.3.4 е коеф.Но пък гледах репортаж на Леонеса с Атлетико и ме изкефиха.Освен това имат и голям стадион с огромна подрепа.Спирам се на голово равенство,а и 30% от срещите в тази лига са хиксове.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Nikola Berti, red6devil и DedoTroll
Цитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Статии: 1542

Страхотна прогноза. Това е залогът на деня. Прогнозата е феноменална. Тук е излишно да се пожелава успех, защото е изиграно перфектно.

Тази публикация бе редактирана преди 2 години от TZ

КоментарЦитирай
Baiko
(@baiko)
Типстър Звезда
Статии: 1230
Автор на темата  

Леонеса мислех да ги играя с Валенсия.Естествено за по силния.Тогава им гледах и обширен репортаж.Обмислях ги дълго,но накрая видях че колега ги е играл в Про Лига и се отказах.Сега като ги съгледах в тиража без колебание реших да ги играя.Бях се насочил към двойка,но се отказах.Логронес са най силния гост 6-3-1,Но пък водят и ще са доволни на равен.Няма директно влизащ.Накрая първите четири играят по-между си.

КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Статии: 1542

Така е.Аз също случайно гледах този репортаж,макар да съм си забранил да гледам мачове.просто ме увлече много и го изгледах целия,дори реших за себе си да обърна внимание на Леонеса в залозите,ама е на забравих ги.Прочетох с удоволствие прогнозата ти,а после погледнах и класирането и някои други неща.Железен Х е това,но дали 0-0 или 1-1 немога да преценя...може би Х+под 2.5 е оптималния избор.Браво....много си напреднал.

Тази публикация бе редактирана преди 2 години от TZ

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози