Кристиансунд- Бодо ...

Кристиансунд- Бодо / Глимт-14 08 19 20:00  

DedoTroll
(@julymorning)
VIP Типстър
Регистриран: преди 8 месеца
ОТГ: 481
14/08/2019 1:50 pm  

Прогноза 1+над 2.5
Коефициент 3.5
Турнир Норвегия елитсериен
Анализ Според мен в този мач и двата отбора ще търсят победа,макар и по различни причини.първо домакините са от една страна след две равенства и трето никак няма да им допадне и второ те имат две загуби в последните 3 срещи с Бодо и жаждата за реванш е огромен мотиватор в спорта.Бодо на свой ред също няма да е никак доволен от реми предвид факта,че това е техния резервен мач в борбата за титлата и при победа ще оглавят класирането.По тези причини просто изключвам знак Х.остава да определя по-вероятния победител,както и вероятния брой голове.относно победителя съм доста по-сигурен.домакините са по-класния отбор.те финишираха 5-и миналия сезон,а Бодо едва 10-ти с над 10 точки по-малко.освен класата има и нещо друго в полза на кристиансунд.те са силен домакин,което значи,че умеят да правят позиционни атаки и да владеят добре топката.именно този стил мразят силни гости,като бодо,които играят на контра-атаки и разчитат на грешни противникови пасове.все пак предвид формата им мисля,че поне заради нея гостите би трябвало да отбележат поне гол,а тогава домакинската победа ще се съчетае и с над 2.5 гола.

Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация