Коритиба - Сеара 29...

Notifications
Clear all

Коритиба - Сеара 29/9/01:00

DedoTroll
(@julymorning)
Бог на Прогнозите
Регистриран: преди 4 години
Статии: 2102
Автор на темата  

Бразилия Серия А

Прогноза над 3.5

Коефициент 4.00

Анализ Букмейкъра е решил лесно дилемата за този пазар. Знае че това е едно от най-ниско резултатните първенства в света и коефициентите са готови .Да ама не .Този път аз имам предимството защото моята преценка е далеч по коректна . Това е мач за 6 точки и то в последната третина на сезона.Няма време за никакви тънки сметки.Важат само 3-те точки.И двата отбора са от само няколко кръга с нови треньори , тоест не се познават добре а и доколкото виждам има много промени по съставите . Статистическите изводи че Коритиба са 6-ия най-силен домакин а Сеара са майстори на ремита в гостувания просто вече нямат никаква достоверност. Вижда се обаче че домакините още са неорганизирани и пропускливи в защита ,а гостите са без 7 главно защитници.

Цитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Бог на Прогнозите
Автор на темата  

ето го и реалния ми залог..

PY2966369941I
28/09/2022 2014
Над 2.5
2,25

Коритиба v Сеара 29/09/2022
Общо Голове
Текущ
Единичен 1 x 10,00 лв  

Общ Залог 10,00 лв
Печели 22,50 лв

КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Бог на Прогнозите
Автор на темата  

Забравих да кажа за тези които обичат да анализират.Още един детайл в полза на моята прогноза. За Коритиба  победата (или поне опита за такава ) е въпрос на живот и смърт освен всичко друго , но и защото след това им предстои гостуване на главния кандидат за титлата , тоест отиват на сигурно заколение. Сеара ги устройва идеално ремито в този мач защото след това имат лесна програма.Техния голям проблем в момента е че почти сигурно ще допуснат гол (заради големите липси в защита) а това моментално ще отвори мача.

КоментарЦитирай
Cascarino
(@cascarino)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 824

На теб проблемът ти е че се опитваш , но  не анализираш правилно  и го доказваш с почти всяка твоя прогноза !Това че от време на време уцелваш резултата  не променя нищо !Но това ти никога няма да си го признаеш ...явно си далеч от футбола !  По-добре се занимавай с неща  които ти се удават  , футболните прогнози определено не са ти силата !

Харесано от: ivan_tsochev и DerbiBet
КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Бог на Прогнозите
Автор на темата  

Каскарино..Ако ти е изтекъл бана за чата наложен от панайотов заповядай там , вместо да правиш коментари пост фактум тук.Защо не коментира преди мача и имаш ли идея какво се е случило на него.Празни са подобни твои писаници.съжалявам.Другото лошо е че си почнал да си вярваш и да се имаш за капацитет.Бъди сигурен че не си нищо такова.Желая ти успех и с колонките и с тото 1.

КоментарЦитирай
Cascarino
(@cascarino)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 824

Коментарът ми не е за конкретния мач ,а за " Цялото ти творчество"  С подобни ШАМАНСКи методи на прогнозиране няма как да издрапаш дори до средното ниво на залагащите в България ,То само с разтягане на локуми и с четене по темата не става!Трябва да притежаваш и нужната интелигентност , каквато за съжаление при теб липсва! 😧 .А какво да правя в чата ,да се правя на интересен и да се драпам с някого ли? Само малко ми е жалко като гледам как Чийфа и Оберти ви правят с Байко на 5 стотинки, все пак съм възпитан в уважение към по - възрастните хора ....

Тази публикация бе редактирана преди 2 месеца от Cascarino

Харесано от: ivan_tsochev
КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози