Клуж - Сепси Сфънту...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Клуж - Сепси Сфънту Георге (03.03. 20:00)  

red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 533
03.03.2019 12:18  

прогноза: 1+ под 0,5 гола ПП за отбора гост + под 4.5 гола

коефициент   1.76

Румъния, Лига I

Последен мач от редовния сезон, преди да се сформират двата потока.

Мача е много по важен за Клуж, които се борят за титлата. Домакините са в добра форма.

Сепси към момента са 5-ти в класирането. При всички положения обаче ще останат в 6-цата, дори и да загубят днес. 6-тия и 7-мия играят един срещу друг, а имат по-малко точки от Сепси. Което означава че няма как и двата отбора да минат пред тях. 8-мия Политехника Яш може да ги изравни по точки, но Сепси ги бие в преките двубои и са +8 гола, докато Политехника -8 гола. Гостите имат само една победа и един равен в последните 5 мача.

Клуж ще е по мотивирания отбор, а за Сепси самото участие в 6-цата си е успех. Само преди седмица Клуж победи съперника си в мач за купата, като гост с 0:1. В официални мачове домакините са само с победи над съперника и са допуснали само един гол на Сепси и това бе в гостуване. Клуж са с най-стабилната отбрана в лигата и по принцип очаквам да не допуснат гол днес. Все пак съм избрал по мек вариант.

Който иска може да играе Клуж и под 3,5 гола @ 1.90. Мен много ме блазни Клуж/Клуж и под 3,5 гола на @ 3.03 коефициент.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от red6devil

Харесано от: rocky_stone, Brainstorm, mitko820 и още 2 души
Цитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Статии: 1223
03.03.2019 12:39  

Интересен текст.Написан много грамотно,но е можело просто накратко да споделиш,че Сепси са отбор на Клуж.Предполагам знаеш и кои са пък отборите на Стяуа.Успех.Прогнозата ти ще излезе без никакви проблеми,а украсяването и до приличен коефициент може да се направи по много начини.Харесва ми

Харесано от: red6devil
КоментарЦитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Статии: 533
03.03.2019 13:15  

Не съм си украсявал нищи. По простата причина, че не го знаех този факт. Румъния я следя от скоро.

Даже ме наплаши. 1-цата е ясна, ма да не си спретнат тото някво. Примерно Сепси да поведе първи.

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози