Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Кипър - Белгия (24.03.2019, 21:45)

Jack the Ripper
(@jack-the-ripper)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 118
Автор на темата  

Прогноза: 2/2

Коефициент: 1.56

Квалификации за Евро 2020

В последно време прогнозите ми не водят до желаните резултатите. За последните 6 месеца(включително този) успеваемостта е добра, загубите са приемливи, не са огромни. Но желанието ми е да съм на плюс и опитвам по някакъв начин да променя подбора на мачове. Ще се опитам да намаля загубите през този месец и дори ако мога да изляза напред, ще е чудесно.

Разбира се, няма да се насилвам, но за неделя избрах Кипър - Белгия. Избягвам да играя за гостуващи отбори, но тук се спрях заради мачовете между двата отбора. Поне като гледам на белгийците им върви срещу този съперник и имат само победи срещу тях. Въпреки че са гости, ще потърся 2/2.

Онзи ден "червените дяволи" водеха на Русия с 2-1 на полувреме, дори след грешката на Куртоа, Белгия успя да поведе отново. А Кипър разби Сан Марино с 5-0 отново като домакин.

Най-вероятно Роберто Мартинес ще излезе в схема 3-4-3, а съставът ще е: Куртоа; Алдервайралд, Боята, Вертонген; Кастан, Дендокър, Тилеменс, Азар; Мертенс, Батшуай, Азар. Личат липсите на Муние, Дембеле, Лукаку, Де Бройне, Витсел и Компани. Но си и личи, че Белгия имат изпълнители и липсите няма да се усетят.

Неслучайно завършиха 3-ти на Световното в Русия. А Кипър завърши трети в Лига на Нациите в група с България, Норвегия и Словения и отпаднаха от групата си, защото бяха най-слабият отбор, завършил на 3-то място. Разликата в класите е очевидна и мисля, че прогнозата е резонна.

Публикацията бе редактирана преди 3 години от TZ

Харесано от: mitko820
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози