Каса Пия - СК Фарен...

Notifications
Clear all

Каса Пия - СК Фарензе (26.01, 17:00)

Baiko
(@baiko)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 3 години
Статии: 1230
Автор на темата  

Прогноза: 2 & Гол/Гол.Коеф.4.0
Португалия-Сегунда лига.
Този мач ми хвана окото поради овчия ми начин на мислене.Последния срещу първия.Ще го играя както би го играл всеки от стадото.Победа за първия.И така.Каса Пия са стар клуб от Лисабон,но без успехи и играещи все при аматьорите.Този сезон са при професионалистите от втора лига.Няма да стане.След 17 кръга са последни на осем точки от спасисетелния бряг.Вкарват средно по под един гол,а допускат по два.Освен това у дома си имат само една победа,равен и седем загуби.
Фарензе са тим често пребиваващ в елита,но трудно се задържа.През него са минали и някой БГ футбалери в годините.За последно моя съгражданин-Стивън Петков.След слабия си минал сезон при майсторите се оказват отново в сегунда.Сега са амбицирани да се върнат.На върха са в класирането,но и притиснати от няколко тима.Прави впечатление ниската им резултатност.22 отбелязани и 16 допуснати за 17 мача.Освен това в три поредни мача не могат да намерят верния път към противниковата врата. Въпреки тези факти,освен победа за водача,ще заложа и на голове за да има стойност в залога ми.Чистата двойка е едва 1.6 коеф.Първия двубой по-между им е 3:1 за Фарензе.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Nikola Berti и red6devil
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози