Кардиф - Рединг (31...

Notifications
Clear all

Кардиф - Рединг (31.01, 21:45)

mitko_winner
(@mitko_winner)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 761
Автор на темата  

Прогноза: 2

Коефициент: 3,50

Англия - Чемпиъншип (2019 - 2020)

Анализ: Предложението ми за вечерта е между тимовете на Кардиф и Рединг от Чемпиъншип.Кардиф са точно в средата на класирането 12-ти с 42 точки,но статистически само 5 точки ги делят от плейофната зона.Аз смятам обаче,че проблемите на тима с множеството ремита които генерира ги държат на разстояние от по-челните места и това е така и поради един друг факт,който се забелязва ако се вгледаме по-детайлно.Гледайки първоначално домакинския баланс на тима (8-5-1) изглежда,че Кардиф би трябвало да спечелят минимум точка от срещата.Последните 6 домакинства имат (3-3-0).В началото споменах,че домакините са точно в средата на класирането и ми направи едно нещо интересно впечатление,визирайки домакинствата на тима.7 от 8-те домакински победи са срещу тимове от втората половина на класирането,дори нещо повече - Кардиф има само победи у дома срещу тимовете от 12-то място надолу (7-0-0),докато с тези от първата половина производителността на Кардиф рязко спада (1-5-1).Това го споменавам,защото сякаш с това и ясно се очертава  класата на Кардиф  и възможностите на тима,които именно са за място в средата на класирането.Сегашният му съперник е 15-ти т.е във втората половина и ако се следва тази максима то би трябвало Кардиф да е крайния победител.Нещо напълно възможно,но аз лично смятам да търся успех за гостите от Рединг и аргументите ми за това са че гостите са доста трудно преодолими (4-6-5) и от баланса им  като гост се вижда че са загубили едва 1/3 от своите визити.Някои ще кажат,че Кардиф са достатъчно ефективни както споменах с тимовете от 12-то място надолу а Рединг са 15-ти,но конкретно срещу този съперник Кардиф изпитва много трудности на своя терен а и не само.Обшият им баланс на преките сблъсъци и по-конкретно последните 10 е само една едничка победа за Кардиф (1-5-4) а на свой терен баланса им срещу Рединг е (1-1-2).Видно е че Рединг се явява традиционно много неудобен съперник за домакините от Кардиф.Така,че скритият печеливш знак според мен за този мач е 2-ката.

Успех!

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози