Каляри-Фиорентина(1...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Каляри-Фиорентина(15.3,21:30)

Krasimir1981
(@krasimir1981)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 371
Автор на темата  

Прогноза: 1

Коефициент:3,2

Анализ:28-ят кръг от италианската Серия А ще бъде открит с двубоя между Каляри и Фиорентина.Според букмейкерите Фиорентина са фаворити в този двубой макар,че при гостувания резултатите на отбора не са толкова добри.Каляри е изцяло домакински отбор.От 13 изиграни домакински двубоя през този сезон Каляри има 5-6-2,като загубите са срещу Аталанта и Наполи.Много е вероятно двубоя да завърши равен,но аз ще заложа на чистата единица.Според мен Каляри има достатъчна мотивация да спечели този  двубой,все пак оцеляването не им е гарантирано,а като се има напредвид,че отбора разсчита на точки имено от домакинските си мачове.Успех!

Харесано от: emopan, Nikola Berti, rocky_stone и още 1 души
Цитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Статии: 1635

Любопитна подробност е,че се очаква мача да се играе при вятър със скорост около 48 км в час.А как влияе силния вятър на футболната игра се предполага,че всеки от вас знае добре.

КоментарЦитирай
Krasimir1981
(@krasimir1981)
Почетен Типстър
Статии: 371
Автор на темата  

Все пак това е футбол,а не федербал.Плюс това го дават топло време с усилване на вятъра около 20:00 със скорост 7-19 м/сек. което е около 25-60 км/ч.Следователно може и да е 25 км/ч

Харесано от: red6devil
КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Статии: 1635

Е да ВИЕ Колега знаете най-добре.Аз само споделям някои опасения на футболисти и наставници от щабовете на двата отбора относно вятъра,ама кои са пък те,че да правят разлика между футбол и федербал.Успех в игрите,Колега многоуважаеми

КоментарЦитирай
emopan
(@emopan)
Сериозен Типстър
Статии: 37

Когато задуха силен вятър, най-напред започват да хвърчат празните кратуни...

Харесано от: rocky_stone
КоментарЦитирай
emopan
(@emopan)
Сериозен Типстър
Статии: 37

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози