Йонг АЗ - Волендам ...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

Йонг АЗ - Волендам (04.03, 21:00)  

icaka81
(@icaka81)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 884
04.03.2019 8:05  

Прогноза: 2

Коеф.: 2.1

Турнир: Холандия-Ерстедивизи

Анализ:

Йонг АЗ заемат 18-то място в дъното на таблицата и трудно ще се преборят за нещо през този сезон. Отборът записа победа и равенство в последните си две домакинства, но като цяло се представя слабо у дома - 2 победи, 4 ремита и 7 загуби.

Волендам се намират в добра форма напоследък. Тимът постигна 2 победи и 3 ремита в последните си пет двубоя като в този период срещна някои от силните отбори в дивизията. Забелязва се също, че гостите подобриха резултатите си навън - впечатляваща беше победата с 3:1 при визитата на Йонг Аякс, където по принцип се играе много трудно. Нападателите на Волендам навлязоха във форма и бележат редовно, което е предпоставка за голове и в настоящата визита. Очаквам отбора да използва възходящата линия на представяне за да завоюват важни три точки тук. Една победа може да приближи тима само на 2 точки от плейофната зона и мотивацията би трябвало да е на ниво за това гостуване.

Волендам са по-класния тим и според мен ще бъдат по-настоятелния и желаещ успеха отбор днес.

Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози