Ихлава - Соколов (0...

Сподели:
Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Ихлава - Соколов (04.10, 19:00)

3 Статии
2 Типстър
4 Харесвания
608 Тренд
ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Мастър Типстър
Регистриран: преди 6 години
Статии: 3579
Автор на темата  

Прогноза: над 1,5 гола ПП+над 3,5 гола в мача

Коеф.: 2.78

Турнир: Чехия, Национална лига

Анализ: Сериозна разлика в класите тук. Височина Ихлава е един от лидерите и основни кандидати за промоция в елита. У дома е безупречен до сега - 5 победи в 5 мача, кой от кой по-резултатни. Като изключим победата само с 1-0 над един от преките им конкуренти Дукла (което е обяснимо все пак), то в другите 4 мача се получиха следните резултати - 3-0, 3-2, 3-2, 4-2. В последните 6 мача на тима във всички турнири са паднали общо 27 гола, като всички тези двубои са били и гол/гол. Соколов пък е един от най-слабите тимове в тази лига. Спечелил е едва 6 точки в 10 мача до сега. Моментната у форма е 2 равенства и 4 загуби, а предишните 3 мача на тима в тази лига са завършвали с по 4+ гола. Вероятно и сега ще е така, като поне 2 от попаденията ще паднат още през първата част. 

Cascarino, Nikola Berti и Baiko реагираха
Цитирай
Cascarino
(@cascarino)
Знаменит Типстър
Регистриран: преди 5 години
Статии: 1082

Браво ,Ванка ! За пореден път  констатирам че тоя формат на Златните е създаден точно за хард играчи като теб 👍  до сега правиш 594 коефициент  и то само  с 5 прогнози 💣  Дедо Трол и той върви добре  за сега , но не вярвам че има качества  да се мери с тебе  в подобен Челедж .... вече намали оборотите  , просто няма твоята психика .... все пак може и да те стигне с още  3-4 успешни залога ....

ivan_tsochev реагира
КоментарЦитирай
ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Мастър Типстър
Регистриран: преди 6 години
Статии: 3579
Автор на темата  

не съм го смятал коеф., знам, че е над 500, трябват ми още 2 залог

с около 3.00 коеф, да подобря единия от рекордите, все пак съм си изградил някаква стратегия и се опитвам да я следвам

КоментарЦитирай