Италия - Украйна (10.10, 21:45)  

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 7 месеца
ОТГ: 172
10/10/2018 15:59  

Прогноза: 1 & гол/гол // Коефициент: 4,20 // Турнир: Приятелска среща // Анализ: Украйна се представя чудесно под ръководството на Шевченко.Състава е балансиран и няма загуба вече в 7 изиграни срещи,а в турнира „Лига на нациите” запичнаха с 2 победи и спечелването на първото място не буди съмнение.Италия все още търси себе си и под ръководството на Роберто Манчини.В отбора има много качествени и талантливи играчи и просто да се чуди човек защо се стигна до тук.Според мен тепърва трябва да се изчисти състава от посредствените футболисти наследени от предишните мениджъри на Италия,довели с некадърното си управление отбора до този упадък.Отделно не съм убеден напълно, че точно Манчини е човека да вдигне Италия,а и трябва да спре да лансира любимеца си...некадърния Марио Балотели.!!Повиквателна за този мач има Джовинко,а младите 20 годишни таланти Киеза и Кутроне също ще вземат участие.Италия се нуждае и от централен нападател като Грациано Пеле,но той не е повикан.Белоти е алтернативата в нападение.Много добре подбран противник е Украйна за тази приятелска среща според мен,защото Украйна няма победа над Италия все още,а пък и няма загуба скоро,тоест е отбор в добра моментна спортна форма.Именно една победа над такъв противник е необходимо на Италия за заздравяване обстановката в отбора,изчистване на състава и за работата на Манчини като цяло,че е на прав път.Колегата му Шевченко като бивш кадър от Серия А най вероятно ще му съдейства за каузата.Сценария според мен е ..тегава среща и минимална победа за Италия както колегата Миро е написал в своята прогноза, или победа за Италия с разменени голове от двата отбора и атрактивен футбол за удоволствие на всички,а и да се видят положителните неща направени от Манчини.Форца Италия  😎 

Публикацията бе редактирана преди 6 месеца от Nikola Berti
Публикацията бе редактирана преди 6 месеца от TZ

Харесано от: Brainstorm и M__i__r__o
Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация