Емполи - Сасуоло (1...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Емполи - Сасуоло (17.02.2019, 16:00)  

M__i__r__o
(@m__i__r__o)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 193
17.02.2019 1:18  

Прогноза: Над 2.5 гола. Коефициент: 1.76.
Италия, Серия А.

Сигурност на прогнозата: 3/10.
Серия в играта: втора прогноза.

Стадион Карло Кастелани в град Емполи. Капацитет: 16 284.

xG (expected goals, очаквани голове), Серия А, https://topzalozi.com/xg-danni

Според статистическата оценка на създадените голови положения, Емполи трябва да е дванайсти, а не осемнайсти. Сасуоло трябва да е девети, а не единайсти.

Това, че и двата отбора трябва да са на по-горни места, означава, че създават достатъчно голови положения.

Ако задълбаем, Емполи е отбелязал средно 1.17 гола на мач в Серия А, а трябвало да са 1.36. Сасуоло е отбелязал 1.48, а трябвало да са 1.38. И двата отбора е трябвало да получат по-малко голове, отколкото са получили. Съответно затова трябва да са на по-горни места.

Ще прогнозирам Над 2.5 гола в мача. xG статистиката не ме подкрепя съвсем, защото Емполи трябва да почне да бележи повече, отколкото бележи в момента, но и двата отбора трябва да почнат да получават по-малко голове, отколкото получават до момента, особено Емполи.

Прогноза: Над 2.5 гола

Все пак ще прогнозирам оувъра.

Сасуоло прави едни от най-опасните контра атаки в първенството. Гледайки му статистиката за домакин-гост, не се изненадвам, че е по-силен гост, отколкото домакин.

Емполи има третата най-слаба отбрана в Серия А. Има четвъртата най-слаба домакинска отбрана.

Не съм гледал мачове на Емполи. Прогнозата ми се основава само върху стила на игра на Сасуоло. Очаквам мач със свободни пространства и съответно голове.

Харесано от: rocky_stone и red6devil
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози