Евертън - Манчестър...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

Евертън - Манчестър Сити (06.02, 21:45)  

asenlv
(@asenlv)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 764
06.02.2019 16:21  

Прогноза-1, Коефициент-11.00, Турнир-Англия.

Анализ: В изтеглен двубой от 26-ият кръг от шампионата на Висшата лига в Англия съперници са отборите на Евертън и Манчестър Сити. Домакините заемат 9-ото място с 33 точки и все още имат реални шансове за 7-ото, като са на 5 точки от Уулвърхямптън. Тимът спечели 2 от последните си 3 домакинства срещу Сити, като преди два сезона ги " разбиха " с 4:0. " Небесно - сините " стартираха отлично сезона , но в последните месеци допуснаха доста изнендващи загуби - 4 на брой. Все пак след последните " издънки " и на Ливърпул , вече са само на три точки от тях.  Тук очаквано са смятани за основен фаворит за трите точки и от факта , че донякъде Евертън ще гледа да " прецака " своя градски и вечен съперник. Ако обаче решат да играят с всички сили могат отново да препънат настоящият шампион за втора поредна титла. А и коефициента за риск си заслужава. Прогноза-1.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Цитирай
felon
(@felon)
Сериозен Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 22
06.02.2019 20:20  

Хареса ми прогнозата, напълно възможно е, но само думата "прецака" нещо не ми се връзва за английския шампионат. 🙄 Прецакване според мен може да има в балканските първенства, но за висша лига и подобни такива мисля, че е несериозно.Успех!

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози