Ди Си Юнайтед -Ню Й...

Ди Си Юнайтед -Ню Йорк Ред Булс Чт 22 VIII 03:00  

DedoTroll
(@julymorning)
Профи Типстър
Регистриран: преди 9 месеца
Статии: 565
21.08.2019 22:06  

Прогноза Над 2,5 гола през 2-рото полувреме и над 7,5 корнера през 2-рото полувреме

Коефициент 19

Турнир МЛС

Анализ В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ди Си Юнайтед имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2пъти са завършили наравно.Това обаче е само статистика и да се правят прогнози по нея е занимание за други.За мен по важни в случая са няколко други обстоятелства.Първо и двата отбора е ясно,че нямат никакъв шанс да се класират за решителния турнир в това първенство.Този факт обаче по никакъв начин не прави мача по-малко атрактивен.причината е,че самото първенство е най-комерсиалното в света и никой рекламодател няма да прости мач без голове,особено когато е предаван по най-гледаните ТВ.Освен това тук на терена ще бъдат играчи,като Уейн Рууни,Брайън Уайт,Даниел Ройер и куп други бивши величия.Не че те представляват нещо специално в момента,но със сигурност ще имат за цел да си осигурят добри пенсий и ще им се наложи да потичат.Към това ще добавя и факта,че двата отбора са и съседи в класирането,тоест победителя измества другия в класирането.В такова безумно първенство и при такива безумни отбори да се прогнозира краен победител е дело за нездраво мислещи,но за игра на голове си струва.Разбира се аз нито пък някой от вас неможем да знаем колко точно и най-вече,кога точно ще се случат тези голове,но вероятноста да са в едното или другото полу време е фифти-фифти.Относно 8-те корнера пък шанса е дори по-малък,но предвид,че очаквам голове през второто,то би трябвало и корнери да има.дали ще са толкова е друг въпрос.Като цяло идеята ми харесва и и давам около 10% шанс да се случи,което на този коефициент е такова огромно вел=,че ще се срамувам от себе си,ако го пропусна пък,ако ще и със залог от само 3 лева.Лека нощ.

Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Моля, Вход или Регистрация