Ди Си Юнайтед -Ню Й...

Ди Си Юнайтед -Ню Йорк Ред Булс Чт 22 VIII 03:00  

DedoTroll
(@julymorning)
Профи Типстър
Регистриран: преди 12 месеца
Статии: 717
21.08.2019 22:06  

Прогноза Над 2,5 гола през 2-рото полувреме и над 7,5 корнера през 2-рото полувреме

Коефициент 19

Турнир МЛС

Анализ В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ди Си Юнайтед имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2пъти са завършили наравно.Това обаче е само статистика и да се правят прогнози по нея е занимание за други.За мен по важни в случая са няколко други обстоятелства.Първо и двата отбора е ясно,че нямат никакъв шанс да се класират за решителния турнир в това първенство.Този факт обаче по никакъв начин не прави мача по-малко атрактивен.причината е,че самото първенство е най-комерсиалното в света и никой рекламодател няма да прости мач без голове,особено когато е предаван по най-гледаните ТВ.Освен това тук на терена ще бъдат играчи,като Уейн Рууни,Брайън Уайт,Даниел Ройер и куп други бивши величия.Не че те представляват нещо специално в момента,но със сигурност ще имат за цел да си осигурят добри пенсий и ще им се наложи да потичат.Към това ще добавя и факта,че двата отбора са и съседи в класирането,тоест победителя измества другия в класирането.В такова безумно първенство и при такива безумни отбори да се прогнозира краен победител е дело за нездраво мислещи,но за игра на голове си струва.Разбира се аз нито пък някой от вас неможем да знаем колко точно и най-вече,кога точно ще се случат тези голове,но вероятноста да са в едното или другото полу време е фифти-фифти.Относно 8-те корнера пък шанса е дори по-малък,но предвид,че очаквам голове през второто,то би трябвало и корнери да има.дали ще са толкова е друг въпрос.Като цяло идеята ми харесва и и давам около 10% шанс да се случи,което на този коефициент е такова огромно вел=,че ще се срамувам от себе си,ако го пропусна пък,ако ще и със залог от само 3 лева.Лека нощ.

Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!