Динамо Брест - Смaр...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Динамо Брест - Смaргон (18/06/2021 20:00)

mitko_winner
(@mitko_winner)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 697
Автор на темата  

Прогноза: Х

- Коефициент: 4,75

- Беларус - Висша Лига (2021)

- Анализ: Явно тима на Динамо трудно намира верния път към победата този сезон и определено е длъжник в тази насока.Тимът на домакините има цели 6 ремита за изминалите 12 кръга,като това явление явно се превръща в синдром този сезон.Сега Динамо приема един от слабаците Смагрон и на първо и второ четене би следвало това да е една от лесните победи за динамовци.На трето четене обаче се забелязват някои обезпокоителни фактора,които поне мен ме карат да погледна в друга посока.Единият вече го споменах а именно трудното печелене на срещите този сезон за тима на Динамо.Другият е макар Смаргон да дават сериозна заявка още от началото на сезона да се превърнат в един от основните претенденти за изпадане (1-2-9) и навън (0-1-7),то този тим за тези които следят редовно сезоните на това първенство ще си спомнят какъв препъни  камък са Смаргон за Динамо и то при доста по-добри състояния на Динамо и при не по-големи ставки от днешната давани за тяхна победа и тогава.Знам колко са много противниците на тази теория за статистиката от преките сблъсъци,но и тук нещата си имат и ези и тура,зависи от конкретната ситуация а днешната е точно такава според мен.Най-кратко казано с оглед на трудностите които видимо изпитват домакините да довеждат нещата докрай в своите срещи до тук през сезона прави доста апетитни и атрактивни прогнозите в техен ущърб а има голям процент логика според мен да се търси именно това.

Успех!

Публикацията бе редактирана преди 2 месеца от mitko_winner

Харесано от: Nikola Berti и Baiko
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози