Дармщад - Дуисбург ...
 
Сподели:
Notifications
Clear all

Коефициентите за Златни Прогнози се взимат от ТОЗИ САЙТ

[ПЕЧЕЛИ] Дармщад - Дуисбург -- Германия Бундеслига 2 -- 19:30ч

1 Статии
1 Типстър
2 Reactions
805 Тренд
YavorDimitrov
(@yavordimitrov)
Бележит Типстър
Регистриран: преди 6 години
Статии: 131
Автор на темата  

Тази вечер Дармщад ще посрещне Дуисбург във третия кръг на немската втора дивизия.Домакините успяха да победят като домакин в първия кръг Падеборн и сега отново ще искат да вземат три точки. Зебрите от Дуисбург почнаха лошо сезона с 2 загуби и все още търсят първи точки,а двата отбора успяха да продължат напред за купата с минимални победи. В първото си домакинство лилиите трудно победиха Падеборн, даже гостите изтърваха дузпа при 1-0 ,но мога да кажа,че тактически успяха да ограничат Падеборн от опасни атака , силната страна на Дармщад като домакин може да се каже ,че е защитата и дефанзивната игра. Дуисбург загубиха далеч от  дома срещу Динамо Дрезден , имаха положения,но офанзивните играчи изглежда не са в добра фома,а и имат доста проблеми на пръв поглед в защита. Отборът на българският наставник Илия Груев обича да владее топката и да прави постепенни атаки,но в първите два мача се видя ,че са неподготвени в защита и имат още много работа да вършат в тази насока,иначе имат качествен отбор,който едва ли ещ се задържи на предпоследна позиция още дълго време. Дори и мача за купата трябваше да бъде по-лесен срещу 5то дивизионен тим,но явно победа с минимален резултат е достатъчен, не съм разглеждал подробно тази среща.

За Дармщад аут е Феликс Плате (нападател) ,много силен физически и помага много на отбора,когато е на терена. Направи силен сезон през миналата година,но все още е в лазарета,а добрата новина е защитникът Сулу (капитан на отбора) поднови тренировки и ще е титуляр днес. С него тимът е по-сигурен в защита и той вече има солиден опит зад гърба си след като кара 7ма година в отбора.

За гостите най-вероятно ще пропусне Наубер (защитник) ,който бързо се наложи като титуляр ,а негов заместник днес ще е Бомеуер. Бомеуер има достатъчно опит, но е малко по-тромав от неговият колега и може би затова Груев го оставя резерва.Наставникът на домакините Шустер ще играе със схемата 4-2-3-1 с новият нападател Дурсун. Хелър и Джоунс са много опасни крила и именно в тях спомена наставника на гостите,че е основна задача да ги опазят на пресконференцията. 

Вероятните състави: 

Интересен мач ще е ,но ще се доверя на домакините. Ето и някои от причините. Домакинският фактор е от значение , знаете в Германия това си е предимство. Дуисбург обича да владее топката и контролира мача,но когато направят грешка в атака,като че ли този сезон все още не са организирани в дефанзивен план и мисля да се възпълзвам от това. Отбелязах вече,че Дармщад ще е търпелив и ще търси най-вероятно тези пролуки с бързите си крила, а и след като Наубер най-вероятно ще пропусне срещата, при преодоляване на един от бековете трябва Бомеуер да ги покрива ,а това не му е силната страна. Ще бъде полезен при статичните положения и високите топки. Друго,което забелязах при гостите, е че се принуждават и да вършат много нарушения в опасни зони на игрището ,което с този отбор на Дармщад и тези проблеми отзад при гостите си е предпоставка за картони ,а може и червен. Рано е да се говори за форма на играчите,но от толкова възможности особено в домакинският си мач трябваше да отбележат гол,а днес ще са по-малко с тази организирана защита на Дармщад. Според мен 1цата си заслужава ! 

Дармщад @2,15 ..  


   
Nikola Berti и user реагираха
Цитирай