Дарби Каунти - Милу...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

Дарби Каунти - Милуол (20.02.19, 21:45)  

DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 2 години
Статии: 1224
20.02.2019 11:38  

Прогноза: 1Х + Под 3.5 гола

Коефициент: 1.66 с Едномачова комбинация

Турнир: Англия, Чемпиъншип

Анализ: Мач между два отбора с различни цели. Остават 15 кръга до края на първенството и Дарби се целят в плей-офите, а Милоул да съхранят мястото си на това ниво. При всякакви други обстоятелства незапознатия залагащ би отсякъл категорично в полза на домакините и анализа приключва. Аз обаче имам малко по-друг поглед върху нещата и ще бъда доста по-предпазлив в заключенията си.

Първото, в което съм малко по-уверен е, че в този мач няма да има много голове. На двата отбора се натрупаха доста мачове и умората ще окаже своето влияние. Както сам Франк Лампард заяви, неговия отбор заедно с Манчестър Сити имат най-голям брой изиграни срещи от всички отбори в Англия от всички лиги. И докато 40 мача не са чак толкова фатални за огромната резервна скамейка на Манчестър, то за Дарби Каунти съвсем не е така.

Чисто статистически имаме домакин, който офанзивно е на едно около средно ниво и най-често бележи около 2 гола в по-добрите си дни. Гостите пък имат една на добро ниво за лигата защита, с която допускат по гол, рядко два. Сумарно от Дарби очакванията са за максимум два гола. По същия модел за изчисляване от Милоул се очаква максимум гол. Излиза, че максимално 3 са головете, които можем да очакваме тук, а дори по-вероятно е те да са и по-малко.

Все пак, предвид добрата домакинска статистика на Дарби, както и празненствата в Милоул по повод успеха за купата, не очаквам знак 2 в този мач. Но изобщо не е за пренебрегване и равенство, като се има в предвид и кадровата криза в Дарби.

Затова избирам този вид залог, който ми се вижда един от най-разумните избори сравнен с непредсказуемите, както винаги, първи двубои от елиминационните фази на евро турнирите. Тях ги оставям на любителите на екстремния хазарт.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Nikola Berti и mitko820
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози