Гуадалупе - Ередиан...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Гуадалупе - Ередиано (31.01, 04:00)

mitko_winner
(@mitko_winner)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 761
Автор на темата  

Прогноза: х2-двоен шанс

Коефициент: 1,44

Коста Рика - Примера Дивисион (2020 - Клаусура)

Анализ: За ранните часове на утрешния ден предлагам един мач от първенството на Коста Рика,където един от хегемоните в елита Ередиано гостува на Гуадалупе.Гостите са с баланс от (3-2-0) от началото на сезона и заемат второто място в класирането.Излишно е да казвам,че и в сегашното издание на Клаусура тима на Ередиано ще е един от основните претенденти за титлата.

Домакините от Гуадалупе са 10-ти с баланс (1-1-2) а като домакини са с 1 победа и 1 загуба.Като цяло гостите са определено по-голямото  име и по-класен тим и везните би трябвало да са накланят в тяхна полза,но има определени обстоятелства,които ме карат леко да се подсигуря за този двубой.Ще започна първо с това,че макар тима на Гуадалупе да са 3-ти отзад напред тима е доста стегнат в отбрана и е трудно преодолим,като проблемите му са определено са повече в офанзивен план.Изригна в първия кръг при победата с 5-0 над Универсидад де Коста Рика,но в другите си 3 двубоя от първенството не успя и да се разпише.Като прибавим и факта,че Ередиано трудно печели в Гуадалупе по принцип (1-4-0) си мисля,че доста по-голям комфорт би включил в прогнозата двоен знак х2,като дори и коефициента е доста добър а шанса да излезе в този си вид прогнозата според мен е доста голям.

Публикацията бе редактирана преди 2 години 2 пъти от mitko_winner
Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози