Гремио - Палмейрас ...

[ПЕЧЕЛИ] Гремио - Палмейрас (21.08,03:30)  

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Ценен Типстър
Регистриран: преди 1 година
Статии: 270
20.08.2019 19:02  

Прогноза: 2 // Коефициент: 3,25 // Турнир: Копа Либертадорес // Анализ: В Порто Алегре, Гремио приемат Палмейрас в първи четвъртфинален сблъсък за КЛ...... Страшен карък ме е налегнал в последните ми няколко прогнози. Вашко изпуснаха 2 дузпи... 🙂.. с Фламенго, на Анже пък им отмениха гол в 90 минута с Лион, а вчера Погба изпусна дузпа за Манчестър Юн... 🤣 .., (ПСЖ тотално ги обърках..), но нямам място за оправдания и продължавам смело и нападателно... 🙃..!! Само преди няколко дни тези два отбора играха в Серия А, и завършиха наравно. Гремио нямат загуба у дома, вече в 11 срещи от всички турнири, а представянето им в Копа Либертадорес е от първостепенно значение,за сметка на вътрешният шампионат. Палмейрас са амбицирани да защитят титлата си в местното първенство, но финал в Копа Либертадорес им е цел номер едно. Тук хич няма да проявявам колебания. Палмейрас е по качествения тим, а и в последните 5 срещи срещу този съперник те спечелиха 4 от тях, а в последният двубой те водеха в резултата до 88 минута, когато Гремио изравни за 1:1. Според коефициентите на букитата, Гремио е лек фаворит, а ново равенство не е изключено, но за мен тези два отбора се познават отлично и няма да е изненада Палмейрас да съкруши своя противник още в първият им мач. Фелипе Сколари е опитен треньор, който знае как се печелят такива сблъсъци. Победа за Палмейрас .... 😎 

Харесано от: Deadpool
Цитирай
Baiko
(@baiko)
Профи Типстър
Регистриран: преди 1 година
Статии: 662
21.08.2019 9:18  

Само така Бертино. Много смела и прецизна прогноза.

Харесано от: Nikola Berti
КоментарЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Моля, Вход или Регистрация