Гремио - Палмейрас ...

[ПЕЧЕЛИ] Гремио - Палмейрас (21.08,03:30)  

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Ценен Типстър
Регистриран: преди 1 година
Статии: 294
20.08.2019 19:02  

Прогноза: 2 // Коефициент: 3,25 // Турнир: Копа Либертадорес // Анализ: В Порто Алегре, Гремио приемат Палмейрас в първи четвъртфинален сблъсък за КЛ...... Страшен карък ме е налегнал в последните ми няколко прогнози. Вашко изпуснаха 2 дузпи... 🙂.. с Фламенго, на Анже пък им отмениха гол в 90 минута с Лион, а вчера Погба изпусна дузпа за Манчестър Юн... 🤣 .., (ПСЖ тотално ги обърках..), но нямам място за оправдания и продължавам смело и нападателно... 🙃..!! Само преди няколко дни тези два отбора играха в Серия А, и завършиха наравно. Гремио нямат загуба у дома, вече в 11 срещи от всички турнири, а представянето им в Копа Либертадорес е от първостепенно значение,за сметка на вътрешният шампионат. Палмейрас са амбицирани да защитят титлата си в местното първенство, но финал в Копа Либертадорес им е цел номер едно. Тук хич няма да проявявам колебания. Палмейрас е по качествения тим, а и в последните 5 срещи срещу този съперник те спечелиха 4 от тях, а в последният двубой те водеха в резултата до 88 минута, когато Гремио изравни за 1:1. Според коефициентите на букитата, Гремио е лек фаворит, а ново равенство не е изключено, но за мен тези два отбора се познават отлично и няма да е изненада Палмейрас да съкруши своя противник още в първият им мач. Фелипе Сколари е опитен треньор, който знае как се печелят такива сблъсъци. Победа за Палмейрас .... 😎 

Харесано от: Deadpool
Цитирай
Baiko
(@baiko)
Профи Типстър
Регистриран: преди 1 година
Статии: 732
21.08.2019 9:18  

Само така Бертино. Много смела и прецизна прогноза.

Харесано от: Nikola Berti
КоментарЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!