Германия - Аржентин...

[ПЕЧЕЛИ] Германия - Аржентина 9.10. - 21:45  

Cascarino
(@cascarino)
Надежден Типстър
Регистриран: преди 2 месеца
Статии: 70
09.10.2019 7:31  

Прогноза: Х & гол/гол

Коеф. : 4.50

Приятелски

Без да имам претенции че разбирам от футбол за мен това е най-слабия национален отбор на Германия от както започнаха да се интересувам от футбол  през далечната 1970 година . Въпреки това от федерацията продължават да гласуват доверие на Йоаким Льов , който се провали с гръм и трясък пред година във финалите на СП в Русия. Истината е че човека на разполага с много футболисти от световна класа. Героите от СП 2014 Емануел Нойер и Томас Мюлер  са далеч от най-добрите си дни , а за тоя мач с Аржентина  Льов е извикал и няколко футболисти  на които за мой срам не съм чувал имената . Гостите също ще са без Ди Мария и Лео Меси , макар че при Гаучосите Меси е  далеч от изявите си в Барселона . Сега той е наказан за 3 месеца от Конфедерацията на Южна Америка  за изявленията му за корупция по време на последния шампионат на континента.  Това все пак доста намалява шансовете на гостите за победа и според мен едно голово равенство ще задоволи и двата отбора и техните  измъчени фенове.

Публикацията бе редактирана преди 2 седмици от Cascarino

Харесано от: red6devil и Nikola Berti
Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Моля, Вход или Регистрация