Галатасарай - ПСЖ 1...

Сподели:
Notifications
Clear all

Галатасарай - ПСЖ 1.10. - 22:00

3 Статии
2 Типстър
2 Харесвания
913 Тренд
Cascarino
(@cascarino)
Знаменит Типстър
Регистриран: преди 5 години
Статии: 1082
Автор на темата  

Прогноза: 1 + гол/гол

Коефициент : 15.02

Шампионска лига 

Струва ми се че шансовете на домакините са доста подценени . Жълто - Червените спечелиха силно първенство като турското и през лятото направиха някои добри  трансфери  на вече застаряващи футболисти , но с богат опит . Вярно те са далеч от класата на тия в ПСЖ  , но французите  не се представят много убедително в Шампионската лига . Сега ще са без звездите си Кавани, Неймар  и още  някои по-маловажни футболисти . В лицето на Мбапе , Ди Мария и Икарди парижани разполагат с достойни техни заместници и  почти сигурно ще вкарат гол , който обаче може да се окаже недостатъчен  дори за спечелването на 1 точка. Тук макар и само виртуално пак ще използвам опцията едномачова комбинация ,защото традиционното 1 & гол/ гол  е „само“ 14.00 .

Nikola Berti и Baiko реагираха
Цитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Мастър Типстър
Статии: 2170

Неймар и Кавани са аут,Мбапене не е готов да издържи 90 минути,а Кавани е под въпрос до последно....не че това е важно де

КоментарЦитирай
Cascarino
(@cascarino)
Знаменит Типстър
Статии: 1082
Автор на темата  

Да , съгласен съм че отсъствието на споменатите  офанзивни футболисти  не толкова важно за прогнозата ми ... по важното е защитата на ПСЖ да не е на ниво 🙂 

Между другото поздравления за последните ти две прогнози в Златните , дори и шведите да не излязат ..руснаците ги играх с  малка сума от 5 лева и пост фактум прочетох анализа , сложих и на 10 лева на шведите ..то добре че сте вие с Асен и Ванката че да спечеля и някой лев в реалните залози 🤗 

КоментарЦитирай