Галатасарай - Бурса...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

Галатасарай - Бурсаспор (19.10, 20:30)  

Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 314
19.10.2018 14:04  

Прогноза: ПОД 1.5 гола в мача + Отбор гост под 0.5 гола ПП + Отбор гост под 0.5 гола ВП с Едномачова комбинация

Коефициент: 4.25

Турнир: Турция, Супер Лига

Анализ: Предварително ще уточня,че същия залог,но с под 2.5 гола в мача на коефициент 2.71 съм го играл реално-сингъл.Причините поради която го избрах са много и тук ще се спра само на някои от тях.Мача е между втората и третата по сила защити в лигата.От друга страна Бурса са отбора с най-слабата атака.Галата играят успешно в годините срещу Бурса и те са удобен съперник за тях,но точно този сезон изпитват огромни трудности,когато играят срещу паркирали буса отбори.явно елемента на позиционната атака не работи добре за Галатасарай.На Бурса естествено не им остава нищо друго освен да предложат именно този тип игра и да се надяват на суха мрежа.Гол Бурса е почти невъзможно да отбележи,така че поне една нула ще присъства със сигурност на таблото след мача.Има реална опасност дори нулите да са две от начало до край,а защо е така едва ли ще ви заинтересува.Като цяло очакваните от мен резултати в мача по реда им на вероятност са-0-0 и 1-0 с най-голяма и еквивалентна вероятност,което ме разколеба от залог на точен резултат и също по-малко вероятния 2-0.С този си вид залог покривам първите два изхода,а с реалния си залог и третия от тях.Желая ВИ здраве.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Nikola Berti
Цитирай
Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Статии: 561
19.10.2018 20:23  

втория и третия залог може да се замести с един - госта да не вкара гол . пак направи залог е същият   https://prnt.sc/l81j6v       https://prnt.sc/l81iok      ..... за мен шанса прогнозата да излезе е не повече 10-15 %    и не си заслужава да се играе  .... но пък може и да бъркам 🙂  

КоментарЦитирай
Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Статии: 561
19.10.2018 20:44  

Бурса са техен отбор и 1:0 може да се разберат за да се пазят за Шампионската лига ,но 0-0 е абсурд !

КоментарЦитирай
Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
Статии: 314
19.10.2018 21:51  

Момчета благодаря за мненията ви,но понякога дедо ви си проверява нещата до край.Казах ви че имам и реален залог,а това е вече нещо друго.Вервайте ми,иначе варианта с госта да не вкара нали не мислите,че не съм го знаел/просто не става.Пробвайте понежже знам,че не ми вярвате.

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози