Виборг - Колдинг (с...

Notifications
Clear all

Коефициентите в Златни Прогнози са от bet365.

Виборг - Колдинг (сряда, 16 септември, 2020 19:30)  

mitko_winner
(@mitko_winner)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 371
16.09.2020 9:16  

Прогноза: Х

Коефициент: 4,00

Дания - Първа Дивизия (2020 - 2021)

Анализ: Един деликатен двубой,поради която причина го представям на вашето внимание.Домакините стартираха новия сезон с реми (1-1) като гост на Хобро,докато техния опонент Колдинг загуби като гост на Фредериция с (2-1).Трябва да споменем,че Виборг миналия сезон беше основния опонент на Вейле за влизане в елита,но не успя да се пребори с него за първото място.По всяка вероятност ще направи опит и през този.Колдинг пък финишира миналата кампания точно в средата на класирането (6-ти).

Кое прави интересен мача за мен и което ме спира да търся "лека" победа днес за обявения за фаворит Виборг.Първо тима на Виборг въпреки,че беше от основните конкуренти за влизане в елита през изминалата кампания загуби и двете си срещи от Колдинг през сезона (1-3 и 0-2).Нещо още по-интересно.Към този момент Виборг е в серия от 3 поредни загуби от Колдинг и цели 7 поредни мача с този противник не познава вкуса на победата (0-3-4).Ами едва ли има по-неудобен съперник явно за тима на Виборг от този тим.Като цяло в последните си 9 мача срещу тях тима на Виборг имат едва 2 победи,като за последно са ги били през вече далечната 2009 г.Конкретно на този терен в последните 5 мача между тези отбори Виборг има едва 1 победа (1-2-2).

Сега особено в началото едва ли и кондицията на Виборг е на 100% и това се видя и в мача им с Хобро при равенството,което направиха и лидерството им в конкретния мач лично за мен буди известно съмнение.

Иначе казано на старта на новия сезон очаквания фаворит Виборг среща може би най-неудобния си съперник от групата и поне за мен няма да е никаква изненада ако домакините отново не са краен победител.Струва си да се търси частичния или пълен успех за гостуващия Колдинг и това определено никак не е безпочвено очакване.Като че ли най-оптималния вариант за мен е равенството конкретно очаквайки поне домакините да прекъснат 3-те поредни загуби от този съперник,но продължавайки закономерността Колдинг да е препъни камъка за тима на Виборг.

Успех!

Публикацията бе редактирана преди 2 седмици от mitko_winner

Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от bet365!