Вердер Бремен - Шал...

Notifications
Clear all

Вердер Бремен - Шалке 04 (петък, 8 март, 2019 21:30 )

mitko_winner
(@mitko_winner)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 587
Автор на темата  

Прогноза: х2-двоен шанс

Коефициент: 1,7

Германия - Бундеслига (2018 - 2019)

Анализ: Вердер зациклиха от известно време на х-сове,като в последните 6 кръга имат 5 равенства и ако броим това за купата с Дортмунд бройката набъбва до 6 хикса от 7 мача.Мисля да не им чупя хатъра-щом са забраздили на хиксове,така да е и аз един от знаците,които ще сложа е  именно Х.Мисля,обаче че е съвсем в реда на нещата вече и да потърсим първата загуба на тима за тази година,защото Вердер Бремен няма загуба от 22.12.18г. когато загуби с 2-3 от Лайпциг като гост.От тогава насам нямат поражение а все пак Вердер не са кой знае с колко големи ресурси и възможности и според мен е напълно нормално да им се търси издънка.Да кажем все пак и за техния съперник,който е пълна дупка в Бундеслигата този сезон.Шалке 04 определено е голямо разочарование и дори трябва да се притесняват достатъчно,че стоят твърде близо до плейофната зона за изпадане.Класата на гостите обаче би трябвало да обезпечи тима за място в топ 6,но резултатите са други.А видя се,че тима прави много успешен сезон в Шампионската Лига дотук,като дори излезе от груповата фаза,за разлика от представянето им в първенството,което рязко контрастира -значи класа в тима има.Сезона е провален - това е повече от ясно и настроението няма как да е мажорно,но не може да се кара и по инерция,защото позицията им не го позволява.Шалке 04 за мен дори е по-класен от своя домакин Вердер,но въпроса е дали ще я загатнат.За мен е задължително да се търси различен знак от 1,тъй като има доста причини за това.Освен тези които изтъкнах по нагоре,не мисля че Вердер са много страшни у дома 4-5-3,което си дори посредствен домакински баланс.Освен това Шалке едва ли са им любимия съперник след като Вердер ги победи само веднъж в последните си 5 домакинства-въобще има доста доводи,които ме карат да търся нещо различно от домакинския успех в този мач.Прогноза х2-двоен шанс.Успех!

Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози