Бразилия - Сърбия (...

Notifications
Clear all

Бразилия - Сърбия (24.11.22 - 21:00)

mitko_winner
(@mitko_winner)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 4 години
Статии: 1301
Автор на темата  

Прогноза: Х

- Коефициент: 4,80 (подобрени коефициенти)

- Световно Първенство гр. G (World Cup 2022)

- Анализ: Така като гледам половината от главните претенденти за световната титла или играят в театъра постановки или пък са на път да се сбогуват рано рано с шампионата.Сега след Германия и преди това Аржентина дали не е ред и на Бразилия да изиграе лоша шега на върлите им фенове.Аз поне давам възможност на сърбите да не загубят този мач и това не е никак невъзможно.Ясно е че  Бразилия е фаворит и то не само за мача но и за турнира,но сърбите могат да ги затруднят и това според мен  е много вероятно.Бразилия са в серия от 7 поредни победи преди този мач визирайки последните им мачове от всички турнири и контроли и то цели 6 от тях бяха изразителни и категорични.Мнозина очакват поредна такава,но дали точно тази вечер няма да бъдат спрени от нашите съседи.Сърбия направи едни много силни мачове в Лигата на Нациите и за капак в контрола победи убедително и Бахрейн с което тима направи 5 победи в последните 6 срещи за тима,така че и Сърбия би следвало да е пристигнала в Катар в много добро спортно-техническо състояние.До тук Сърбите макар да имат три загуби от Бразилия до тук,те не се спечелени никак лесно,две с по (1-0) и не очаквам и тази вечер да никак леко за бразилците,които трябва да носят и допълнителния товар от големи очаквания на много голям процент фенове и футболни специалисти.Сърбия обаче не смятам,че ще си разходят само фланелките по терена а ще покажат балкански дух подплатен разбира се и с няколко много класни изпълнители така че равенството според мен не е никак за пренебрегване а е и доста стойностен вариант.Да видим.

Успех!

Харесано от: Nikola Berti
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози