Борнемут - Кроули Т...

Notifications
Clear all

Борнемут - Кроули Таун (26.01,21:00)

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 540
Автор на темата  

Прогноза: Х

Коефициент: 5,75

Турнир: Англия - ФА Къп

Анализ: На Дийн Корт Стейдиъм, Борнемут приемат Кроули в мач от 1/16 финалите на ФА Къп.

Винаги съм бил откровен и така ще бъде и днес. Бях се насочил към двойката на Спортинг Лисабон, но забелязъх три двубоя от днешния тираж, които ме заинтригуваха.

1) УБА - Манчестър Сити - 1Х 

Тук смятах да играя домакините да не загубят. Те успяха да вземат точка този сезон на Етихад Стейдиъм и защо да не го направят пак у дома обаче. Серията от победи на Гражданите е доста дълга вече (10 поредни победи) и е въпрос на време да се издънят. И то най - неочаквано от отбора на Сам.Алърдайс. Размислих ,защото анализаторът на тази среща в сайта.Топ Залози смята,че Големия Сам има вероятност да отпише тази среща ,за сметка на следващите 2 , които са с преки конкуренти за спасение. Съмнявам се, но ще му се доверя.

2) Жирона - Виляреал - 1Х 

Джирона е в добра форма и показват сериозност в този турнир. Виляреал се борят за Топ 4 в Примера Дивисион и имат всички шансове за това. Виляреал имат липси в състава си ,а им предстои сблъсък с Реал Сосиедад след 4 дни. В този мач ще има ротации.

Отказах се заради Унай Емери. Реши ли да премине в следващия кръг, ще премине..!!

Харесано от: DerbiBet и red6devil
Цитирай
Nikola Berti
(@nikola-berti)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 540
Автор на темата  

На Борнемут - Кроули , обаче хич и не му мислих много.... 🙂 

Ама какъв е този коефициент @1,25 за Борнемут..?!

Черешките са в дупка от 3 мача насам. Равен с Мулуол, загуба от Лутън и загуба в последния кръг от опашкаря Дарби Каунти. И то без кой знае какви липси в състава си.Завръщането им във Висшата Лига им е приоритет, но като гледам изобщо няма да им е лесно

Кроули не са случайно попаднали там. Те разгромиха не кой и да е, а Лийдс с 3:0 ..!! И не трябва да се омаловажава тази им победа, въпреки известните промени направени в състава на Лийдс за този мач. При това Кроули не са играли от тази им победа насам( от 10.01.) , заради карантинирани играчи с Ковид, а Борнемут има 4 двубоя от 9 януари до настоящия момент.

Смятам да потърся изненадата в този мач, а Кроули според мен са доста подценени. След 3 дни Черешките гостуват на Рединг - стабилен отбор и техен конкурент поне за плейофите и трябва да са на ниво в този сблъсък.

Освен това селекцията на Кроули е изцяло от английски футболисти с изключение на един кипърец, австралиец и поляк, а за тях е от значение битката за Купите в Англия и могат да стигнат поне до равенство в редовното време.

Х............... 😎 

Харесано от: DerbiBet и red6devil
КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози