Бетис - Райо Вайека...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

Бетис - Райо Вайекано (09.12.18, 21:45)  

Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 314
09.12.2018 10:57  

Прогноза: Бетис -1 Алт ХК ъглови удари + ПОД 9.5 корнера + Без гол-гол + ПОД 1.5 гола + Бетис под 1.5 гола + Райо под 0.5 гола

Коефициент: 25.41 с Едномачова комбинация

Турнир: Испания, Примера Дивисион

Анализ: И двата отбора не се представят добре в първенството,което е отразено и в моментното им класиране.Тук букмейкърите очакват атрактивен мач с много голове,което означава,че трябва или да пропуснем мача или да играем на обратно,ако имаме някакви причини.Ами аз очаквам скучен мач и някои от причините са следните.Натрупа се много умора в играчите на Бетис и независимо от професионализма им не може да се играе срещу природните закони.Те са отбор,който обича да владее много или казано на футболен език да мотат топката дълго и разточително.Ниския ритъм на игра ще бъде напълно по вкуса на гостите,които едва ли се надяват на нещо повече от точка в мача.Щом излизат със система парк дъ бас,тоест 5-4-1 няма какво да ги коментираме изобщо тях.доколко натежелите крака на играчите на Бетис ще съумеят да ги пробият е също спорен въпрос.По тези причини събрах в едно всички възможни критерии за скучен и с ниско темпо мач и ги обединих.Играем.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: M__i__r__o и Nikola Berti
Цитирай
red6devil
(@red6devil)
Профи Типстър
Статии: 555
09.12.2018 18:12  

Или аз не резбирам, или ти се припокриват три позиции. Без гол-гол и ПОД 1.5 гола са излишни май. 

Харесано от: ivan_tsochev
КоментарЦитирай
ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Типстър Звезда
Статии: 1575
09.12.2018 23:44  
Публикувано от: red6devil

Или аз не резбирам, или ти се припокриват три позиции. Без гол-гол и ПОД 1.5 гола са излишни май. 

Той Дядовия така обича да има пълнеж. И друг път съм го засичал да пуска излишни позиции в едно мачовите. А на теб поздравления за осторожността. 

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози