Бетис - Райо Вайека...

Бетис - Райо Вайекано (09.12.18, 21:45)  

Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 1 година
ОТГ: 331
09/12/2018 10:57 am  

Прогноза: Бетис -1 Алт ХК ъглови удари + ПОД 9.5 корнера + Без гол-гол + ПОД 1.5 гола + Бетис под 1.5 гола + Райо под 0.5 гола

Коефициент: 25.41 с Едномачова комбинация

Турнир: Испания, Примера Дивисион

Анализ: И двата отбора не се представят добре в първенството,което е отразено и в моментното им класиране.Тук букмейкърите очакват атрактивен мач с много голове,което означава,че трябва или да пропуснем мача или да играем на обратно,ако имаме някакви причини.Ами аз очаквам скучен мач и някои от причините са следните.Натрупа се много умора в играчите на Бетис и независимо от професионализма им не може да се играе срещу природните закони.Те са отбор,който обича да владее много или казано на футболен език да мотат топката дълго и разточително.Ниския ритъм на игра ще бъде напълно по вкуса на гостите,които едва ли се надяват на нещо повече от точка в мача.Щом излизат със система парк дъ бас,тоест 5-4-1 няма какво да ги коментираме изобщо тях.доколко натежелите крака на играчите на Бетис ще съумеят да ги пробият е също спорен въпрос.По тези причини събрах в едно всички възможни критерии за скучен и с ниско темпо мач и ги обединих.Играем.

Публикацията бе редактирана преди 9 месеца от TZ

Харесано от: M__i__r__o и Nikola Berti
Цитирай
red6devil
(@red6devil)
VIP Типстър
Регистриран: преди 10 месеца
ОТГ: 416
09/12/2018 6:12 pm  

Или аз не резбирам, или ти се припокриват три позиции. Без гол-гол и ПОД 1.5 гола са излишни май. 

Харесано от: ivan_tsochev
КоментирайЦитирай
ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Профи Типстър
Регистриран: преди 1 година
ОТГ: 912
09/12/2018 11:44 pm  
Публикувано от: red6devil

Или аз не резбирам, или ти се припокриват три позиции. Без гол-гол и ПОД 1.5 гола са излишни май. 

Той Дядовия така обича да има пълнеж. И друг път съм го засичал да пуска излишни позиции в едно мачовите. А на теб поздравления за осторожността. 

КоментирайЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация