Бенфика - Белененсе...

Notifications
Clear all

Бенфика - Белененсеш (11.03.,22:15)

rocky_stone
(@rockystone)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 161
Автор на темата  

Прогноза -1 , над 0,5 гола пп, над 1,5 гола в мача

Коефициент - 1,47 в едномачова комбибация

Анализ - Среща от Примейра Лига на Португалия. Отборът на Бенфика заема второ място на една точка след Порто, но и с мач по-малко. Бенфика, въпреки загубата си с 0-1 от Динамо Загреб в първия мсч от ЛЕ са в топ форма. Балансът им в последните десет срещи е 8-1-1. Като домакини в първенството са безпощадни и в последните си четири мача имат четири победи , при голова разлика от 24-2 в тяхна полза. Логично погледнато за тях е по-важно първото място в Португалия, което им носи директно попадане в групите на ШЛ, от колкото мачовете от турнира за ЛЕ. Въпреки, че съм убеден и в това, че ще отстранят Динамо Загреб в реванша.

Белененсеш са 7-ми и на практика нямат никакви шансове за евротурнирите и доиграват първенството. Статса им последните десет срещи е 4-2-4, понякога поднасят изненади, като победата им като гости на Брага с 0-2, но като цяло показват форма около и малко над средното ниво в Португалия.

Балансът между Бенфика и Белененсеш е категоричен в полза на домакините, а последните четири мача за стадиона на Бенфика са завършили с разгромните резултати от 5-0, 4-0, 6-0, 3-0 за тях.

Прогнозата ми е победа за Бенфика, поне гол първото полувреме, и минимум два в мача. А ако не се пазят за реванша с Динамо и много повече.

Харесано от: Nikola Berti
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози