Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Белгия - Русия (12.06,22:00)

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Профи Типстър
Регистриран: преди 3 години
Статии: 656
Автор на темата  

Прогноза: 1

Коефициент: 1,95

Турнир: Европейско първенство 

В Санкт Петербург ще се изиграе двубоя от първи кръг на Група В между Белгия и Русия от Евро 2020.

Коефициент @1,95 за победа на Белгия....??

Само заради това,че Кевин Де Бройне и Еден Азар няма да играят (всъщност под въпрос е..) и, че Русия реално е домакин и ще има подкрепа от трибуните...!

Белгия, както и Италия взеха пълен комплект от точки в квалификациите за това първенство, а този отбор има само 1 загуба от последните си 23 срещи във всички турнири. Те са един от най - силните отбори в света. С обигран отбор и с широчина в състава си. И въпреки това не постигнаха нищо значимо, като изключим няколко полуфинала.

Дали отново ще е така..?

Съмнявам се и смятам,че това ще е тяхното първенство и ще стигнат финала. Просто, вече тима е готов за шампион.

Това е един от последните шансове на някои от тази селекция за нещо значимо и те го осъзнават. 

Самите руски специалисти и бивши футболни величия не вярват дори на точка в този сблъсък, а защо аз да им гласувам доверие 

Павел Занозин - футболен коментатор: 

,,......не трябва да бъдем пристрастни към нашия екип. Познавам много добре момчетата, постоянно съм в контакт с тях, бях и на последния им тренировъчен лагер. Физически са готови, но все пак ние сме много по слаб отбор от Белгия. И без Де Бройне и въпреки домакинсвото не бива да се заблуждаваме,че може да им устоим.......”  

Белгия трябва да вземе трите точки, защото след това играят с Дания, а Червения динамит е изключително сериозен съперник. 

Русия пък ще има своите шансове с другите два отбора в групата и по добре да насочи усилията си натам. 

В интерес на истината това са отбори от различни нива футбол, а аз изобщо не съм впечатлен от няколко изгледани мачове на Русия.Роберто Мартинес има Тилеманс, Торган Азар и още много други опции за заместници на липси.

Победа за Белгия.......... 😎 

Харесано от: Baiko
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози