Бате Борисов - Нема...

Notifications
Clear all

Бате Борисов - Неман Гродно (03.05.2020, 18:00)

DedoTroll
(@julymorning)
Бог на Прогнозите
Регистриран: преди 4 години
Статии: 2102
Автор на темата  

Прогноза 2

Коефициент 8.00

Турнир Беларус висша лига

Анализ От както съществува футбол в Беларус се спазва едно неизменно правило.Поради това че първенството се играе и през лятото за разлика от другите първенства,то тогава внезапно започват големите изненади с резултатите в него.Сега не е още лято,но пак по друга причина почти няма футбол от други страни.Случайно да сте забелязали странни резултати в първенството на Беларус?ако още не сте,то погледнете дори само резултатите от вчерашния ден.Не казвам че се е случило нещо кой знае колко извънредно от гледна точка качества и форма на отборите,но категорично излязоха тези резултати на които бяха заложени по-малко пари.Дали случайно букмейкърите не изпуснаха многото пари?Дали днес всички милиони залагащи вчера няма да се втурнат днес да избиват загуби със залог на НАЙ-СИГУРНАТА и очевадна победа за БАТЕ Борисов?А дали Букмейкърите ще позволят това да се случи и да изтекат милиони евра между пръстите им??Това са все въпроси на които аз нямам сигурен отговор,но които при коефициент 8.00 и по-малко от уж 2% вероятност това да се случи ме кара да мисля че тези 2% автоматично се доближават до 50% вероятност за манипулация.Това е чудовищно +EV и бих го играл дори със затворени очи винаги и когато ми го предложат при подобни обстоятелства.Разбира се може да се използват и много и по-умерени варианти на този избор от рода на х2,х,РНЗ 2,+1 АХ 2 и други подобни.Вероятно разбрахте основната идея на този на пръв поглед обречен в очите на ординарно мислещия стреснат ,статистически обикновен масов залагащ.Хубав ден и по-рядко да сте изненадвани в резултатите ви желая.

Цитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Бог на Прогнозите
Регистриран: преди 4 години
Статии: 2102
Автор на темата  

Един пре-любопитен факт да добавя.От всички пари заложени до момента на този мач 80% са очаквано на знак 1-ца....НО   Букмейкърите изобщо не се боят от нея,като дори коефициента и услужливо нараства,а в това време по някаква странна причина коефициентите за х и 2-ка безпокоят Букмейкърите и за всеки случай ги свалят. 😎 

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози