Барселона - Тотнъм ...

Барселона - Тотнъм (11.12, 22:00)  

Krasimir1981
(@krasimir1981)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 1 година
ОТГ: 309
11/12/2018 4:13 pm  

Прогноза: 1

Коефициент: 2,10

Първенство: Шампионска лига

Анализ:Ще успеят ли "шпорите"да сътворят чудо и да докажат свойте анбиции,или отново ще се провалят в най важният момент?Тотнъм се представят успешно до момента в Английската виша лига и заемат третото място,но за успешен сезона ще се счита когато Тотнъм успеят да се класират за плейофите,класиране което минава през задължителна победа над Барселона тази вечер,а да разчитат на това Интер да се издъни срещу ПСВ е доста наивно.В този двубой Тотнъм ще трябва да играе от номер 1,което според мен ще налее допълнително напрежение в футболистите,което може да им изиграе лоша шега.

Барселона влиза в този мач от първото място в групата и гарантирано място в плейофите.Най вероятно ще излязат с доста променен състав и без напрежение в този мач.Но това все пак е Барселона,също така двубоя ще се играе на"Камп Ноу" и едва ли играчите ще излязат да разочароват свойте привърженици които със сигурност ще напълнят стадиона.Според мен в момента за Барселона е най важно да покаже,че е конкуретноспособна във всякакви обстоятелства,и съм далече от мисълта,че ще излязат и ще подарят трите точки на Тотнъм.Успех!

Публикацията бе редактирана преди 8 месеца от TZ

Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация