Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Байерн - АЕК (07.11, 22:00)  

Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 314
07.11.2018 17:13  

Прогноза: Точен резултат 2-0

Коефициент: 6.00

Турнир: УЕФА Шампионска Лига

Анализ: Мислех да заложа на Байерн победител и ПОД 2.5 гола,но тъй като това е свързано със само два варианта на резултат няма какво толкова да се колебая,ами направо избирам по-вероятния от тях.И така имаме Байрен в мини криза с треньор на когото предстои уволнение срещу АЕК,който пък не го е грижа за този турнир и е наясно със съдбата си.Всички очакват разгром от страна на Колоса.аз пък изобщо не мисля така.Първо АЕК съвсем не са пушечно месо и не идват на заколение.В последните си 4 мача не са допуснали нито един гол,а в мача със същия този КОлос в Атина защитата им почти отчая баварците.До 60-та минута не им дадоха нито един шанс.Сега ще си паркират буса и ще се насладим на родилните мъки на Байрен.Интересно ми е толкова стар на възраст отбор,като Байрен как ще разпредели силите си между този мач и мача на 10-ти срещу Борусия след който очаквам вече да обявят новия си треньор.малко се боя от 1-0 и дори от 0-0 в мача,но ще рискувам за поне два гола,а на вас пожелавам приятно чакане на дъжда от голове във вратата на АЕК.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Nikola Berti, red6devil и pankho67
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози