Обновен код на форума! Трябва да изчистите кеша на вашия браузър. За компютър/лаптоп: натиснете Ctrl+F5 (два пъти). За телефон/таблет: изтрийте бисквитките и кеша (вижте инструкции тук).

Атлетик Билбао - Реал Сосиедад (05.10, 22:00)  

Brainstorm
(@brainstorm)
VIP Типстър
Регистриран: преди 9 месеца
ОТГ: 400
05/10/2018 18:22  

Прогноза : Х & Гол/Гол

Коефициент : 4.50

Ла Лига

Колегата Фюрер както обикновено е написал интересно четиво за мача между Атлетик Билбао и Реал Сосиедад, но пък често мотивите му се оказват плод на неговата фантазия и  нямат общо с развитието на мача . В случая  се опитва да внуши ,че едва ли не всички мачове между двата отбора  са манипулирани така че да има победител . Аз обаче като човек ,който повече вярва на числата , от колкото на красиви приказки  хвърлих един поглед на статистиката от последните няколко преки двубоя и какво видях : РеалС- Атлетик Б 3-1 с 1 червен и 9 жълти картона  ; Атлетик Б - Реал С   0-0 с 6 жк . , Реал С - Атлетик Б  0-2 с 9 жк  , АтлетикБ - Реал С 0-1  с култовите 13 жълти картона  !  . Според мен доста картони за уредени мачове ., не смятате ли и вие така ? Другото което видях  е че  5 от последните 10 мача са завършвали наравно . При положение че има само 1 равенство в последните 5 смятам ,че е много вероятно  и днес  мача да завърши без победител  . В единицата също има известна логика , най-вече защото в състава на Билбао има 4 контузени основни футболисти - защитник , двама в средата на терена и един в нападение . Все пак от опит знам че в дерби мачове като тоя най-честия изход е или равенството или гол в двете врати . Аз ще рискувам малко и ще заложа и на двата . Надявам се да не ме е срам след края на мача  😉 

Публикацията бе редактирана преди 6 месеца от Brainstorm
Публикацията бе редактирана преди 6 месеца 2 пъти от TZ

Харесано от: Nikola Berti
Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация