Атлетик Билбао - Ре...

Notifications
Clear all

Коефициентите в Златни Прогнози са от bet365.

Атлетик Билбао - Реал Сосиедад (05.10, 22:00)  

Brainstorm
(@brainstorm)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 561
05.10.2018 18:22  

Прогноза : Х & Гол/Гол

Коефициент : 4.50

Ла Лига

Колегата Фюрер както обикновено е написал интересно четиво за мача между Атлетик Билбао и Реал Сосиедад, но пък често мотивите му се оказват плод на неговата фантазия и  нямат общо с развитието на мача . В случая  се опитва да внуши ,че едва ли не всички мачове между двата отбора  са манипулирани така че да има победител . Аз обаче като човек ,който повече вярва на числата , от колкото на красиви приказки  хвърлих един поглед на статистиката от последните няколко преки двубоя и какво видях : РеалС- Атлетик Б 3-1 с 1 червен и 9 жълти картона  ; Атлетик Б - Реал С   0-0 с 6 жк . , Реал С - Атлетик Б  0-2 с 9 жк  , АтлетикБ - Реал С 0-1  с култовите 13 жълти картона  !  . Според мен доста картони за уредени мачове ., не смятате ли и вие така ? Другото което видях  е че  5 от последните 10 мача са завършвали наравно . При положение че има само 1 равенство в последните 5 смятам ,че е много вероятно  и днес  мача да завърши без победител  . В единицата също има известна логика , най-вече защото в състава на Билбао има 4 контузени основни футболисти - защитник , двама в средата на терена и един в нападение . Все пак от опит знам че в дерби мачове като тоя най-честия изход е или равенството или гол в двете врати . Аз ще рискувам малко и ще заложа и на двата . Надявам се да не ме е срам след края на мача  😉 

Публикацията бе редактирана преди 2 години от Brainstorm
Публикацията бе редактирана преди 2 години 2 пъти от TZ

Харесано от: Nikola Berti
Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от bet365!