Атлетико Минейро-Па...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] Атлетико Минейро-Палмейрас (29.09.03:45)

mg80pld
(@mg80pld)
Типстър Звезда
Регистриран: преди 4 години
Статии: 1113
Автор на темата  

Прогноза: Палмейрас

Коефициент: 3,50

Първенство: Бразилия, Серия А

Анализ:

Играта на домакините през настоящият сезон до този момент е на приливи и отливи със седма позиция и актив от 40 спечелени точки с немалко проблеми в защита и въпреки, че топ 4 е само на пет точки със спада във формата и само осем спечелени точки в последните си девет двубоя задачата ще е повече от трудна въпреки многото кръгове до края на сезона.

Отбора на Палмейрас пък едва ли е изненада, че прави отличен сезон със заслужена лидерска позиция и 57 спечелени точки с осем повече от вторият Интернасионал, а играта на футболистите е великолепна без допусдната загуба в последните 12 шампионатни двубоя (8-4-0) и също така без допусната загуба далеч от дома.

С оглед на показаното от съперниците досега се доверявам на отбора на Палмейрас, който е по-класният от двата и залога ми е двойка. 

Цитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Бог на Прогнозите
Статии: 2102

палмейрас нямат победа в последните 8 мача с този съперник .Домакините се борят за групова фаза на Копа Либертадорес. Гостите са без 1 Абел Ферейра -треньор на отбора (наказан) 2. Густаво Гомеш-защитник (несменяем титуляр до момента ) 3. Данило - халф (несменяем титуляр до момента ) 4. Зе Рафаел - халф (несменяем титуляр до момента ) 5. Рафаел Вейга - халф (основен играч но вече от 3 мача е контузен ) 6. Вефертон (повикан в националния отбор на бразилия )    Ето моят реален залог за този мач...

HY8715062291I
28/09/2022 2101
Равен
3,44

Атлетико Минейро v Палмейрас 29/09/2022
Краен Резултат – Подобрени Коефициенти
Текущ
Единичен 1 x 3,42 лв  

Подобрени Коефц

Общ Залог 3,42 лв
Печели 11,76 лв

КоментарЦитирай
mg80pld
(@mg80pld)
Типстър Звезда
Статии: 1113
Автор на темата  

То и любимият ми отбор ЛЕВСКИ нямаше победа от една камара години срещу цска и сега вече са в серия....Голям всезнайко си и ао си толкова сигурен няма да сложиш 3 лева .....

Харесано от: ivan_tsochev и DerbiBet
КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Бог на Прогнозите

Слагам винаги някакъв процент от банката с която залагам.За идиотите ще оставя да си залагат всичките пари с които залагат.Това по тоя въпрос , а относно другия ти коментар...Някъде да съм казал нещо за твойта прогноза ?  да съм казал че нямаш залог на нея и неси сложил и 1 стотинка ?  така че спести си подобни коментари.Ти играеш игри а аз залагам парите си.Схващаш ли разликата ?

КоментарЦитирай
DerbiBet
(@derbibet)
Профи Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 840

@julymorning всеки си играе по свой начин-кога ще го разбереш.Що винаги искаш да е по твоята?.Така го мисли,така го играе момчето мача,дали виртуално или реално пак не те бърка.Нито му даваш пари,нито го храниш за да се месиш.

КоментарЦитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Бог на Прогнозите

Какви сте вие които ще ми забранявате да показвам моя си начин ? Къде казах нещо за вашия ?

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози