Атлетико Мадрид - Л...

Notifications
Clear all

Избери Бонус Нов Клиент:

[ПЕЧЕЛИ] Атлетико Мадрид - Ливърпул (18.02.2020, 22:00)  

Миро
(@miro)
Надежден Типстър
Регистриран: преди 1 година
Статии: 74
18.02.2020 16:31  

Прогноза: 1-0 точен резултат @ 8.00. Шампионска лига.

Според мен ще се получи много интересен тактически мач. Защото и двамата мениджъри нямат само План А за мачовете (за разлика от други мениджъри).

Първосигнално човек си мисли, че Атлети играе само дефанзивно, а Ливърпул - само офанзивно. Изобщо не е така.

Конкретно в момента Атлетико има проблеми в нападателната си мощ, но традиционно това е тим, който може да атакува много силно. Когато, обаче, иска да атакува.

Ливърпул изобщо не играе само офанзивно в мачовете си. Миналият сезон в Шампионска лига и този сезон във Висшата лига тимът взе ключови победи чрез тактика за контраатаки (т.е. дефанзивна тактика).

Очаквам изпипан мач. Мач с много добра игра в защита.

За Атлетико е ясно, че ще е предпазлив.

Тези, които мислят, че Ливърпул ще рискува постоянно да атакува и да е оголен в защита, според мен ще сгрешат. Юрген Клоп не е Хосеп Гуардиола, че да има само План А за мачовете.

Коефициентите за 1Х2 са такива, че виждам стойност в единицата. Макар и вече да се понижи, все още виждам стойност в нея.

Очаквам малко голове. Но коефициентите за ъндърите буквално се сринаха (вече няма никаква стойност в тях).

Харесано от: Baiko, Nikola Berti, DedoTroll и още 2 души
Цитирай
DedoTroll
(@julymorning)
Типстър Звезда
Статии: 1041
18.02.2020 17:11  

Супер....Ей много си надобрял човече...Браво аз даже 0-0 го дадох в ПРО.Всъщност тази вечер на хай пресата на Пуул Симеоне ще противопостави Контра-преса.Единствения въпрос е в коя част на терена и колко често ще я използва.Другия проблем е,че Атлетико имаха,а сега и след трансферния прозорец продължават да имат огромни трудности с реализацията.все пак Дийп контра-преса е рисково начинание и води до тежки грешки.в този ред на мисли ако ще има гол е по-вероятно да е в обратна посока,тоест 0-1 е по-вероятно от 1-0,а за мен е 0-0 както вече споменах.Да пожелаем приятно чакане на дъжда от голове за по-опитните залагащи..

КоментарЦитирай
Миро
(@miro)
Надежден Типстър
Статии: 74
18.02.2020 18:22  

Харесва ми прогнозата ти. Прочетох я преди да напиша моята. Избрал си 0:0 на коефициент 8.00. На този коефициент и аз щях да се замисля по-сериозно между 1:0 и 0:0. Но 0:0 вече беше паднало на 6.50 и не го обмислях дълго. Да, може би си прав, че 0:1 е по-вероятно от 1:0, но според мен Атлетико ще се мобилизира за ШЛ. А и 0:1 е с коефициент 6.00. При твоята прогноза спокойно е можело да играеш 0:1 заради офертата "Отменен залог при 0:0".

КоментарЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от bet365!