Аталанта - Лацио (невалидна за играта)  

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Ценен Типстър
Регистриран: преди 9 месеца
ОТГ: 211
15/05/2019 17:50  

Прогноза: гол/гол // Коефициент: 1,65 // Турнир: Купата на Италия // Анализ: Финален сблъсък на „Стадио Олимпико” между претендентите за трофея, Аталанта и Лацио. На всички е ясно кой е отборът в добра моментна форма и кой е колеблив в изявите си. Аталанта ще завърши в топ 4, а Лацио има само теоретични шансове да влезе в топ 6. Аталанта победи на 2 пъти „Орлите” този сезон, но в турнирен двубой за купата и то финал ,нещата ще са различни. За Лацио това е мача който ще осмисли донякъде противоречивата им кампания в Серия А и ще им осигури излаз в Евротурнирите. Смятам,че Лацио няма да загуби в редовното време и дори ше спечели трофея, но с оглед заряда на този финал и класата в нападение на двата тима с топ -голмайстори, като Чиро Имобиле, Дуван Сапата, Фелипе Кайседо и Йосип Иличич ще заложа на двата отбора да отбележат гол. При това тази опция не е излязла само веднъж в последните им 6 мача помежду им, а и двата отбора имат пропускливи защити......Може би малко съм  закъснял, но за мен не е проблем това,че няма да ми се зачете за играта....Гол/гол.... 😎  😎  😎 

Неизпълнено условие: Прогнозата трябва да се пусне между 4 и 48 часа преди началото на мача.

Публикацията бе редактирана преди 1 седмица от TZ

Харесано от: mitko_winner, kokkoo, mitko820 и още 1 души
Цитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация