Арсенал - Уулвърхям...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

Арсенал - Уулвърхямптън (11.11, 18:30)  

Krasimir1981
(@krasimir1981)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 337
11.11.2018 10:01  

Прогноза: Повече голове през 2-ро полувреме

Коефициент: 2,00

Първенство: Англия, Висша Лига

Анализ: Тактиката на Емери много добре пасна на футболистите на Арсенал и този сезон се представят доста добре. Арсенал се превърна от колеблив отбор редуващ силни със слаби резултати във стабилен отбор с амбиции да се бори в Европа и вътрешното първенство за повече награди.

С продължаването си в плейофите на Лига Европа, Емери изцяло ще насочи всичките си ресурси към вътрешния шампионат. Емери ще обърне повече внимание на този мач и според мен Арсенал ще играят по-предпазливо.

Тук мислех да заложа на равен на полувремето, където Арсенал през този сезон в 9 от 10 мача завърши Х на полувремето. Аз обаче ще играя малко по-нестандартно като заложа да има повече голове във второто полувреме, което се получава 100% в двубоите на Арсенал до момента.

В предстоящия мач ще видим ограничено количество голове, тъй като гостите по-скоро ще играят да не допуснат гол. В 90% от мачовете на Уулвърхямптън до момента завършват под 2,5 гола.

Главната черта на гостите е умението да се противопоставят на лидерите в Висшата лига като отмъкнаха точки от двата гранда от Манчестър. Най-вероятно Емери е обърнал внимание на този факт и няма да подцени съперника.

Тази среща може да се играе по няколко начина: Х на полувремето, Под 2,5 гола и варианта, който избрах аз - да има повече голове през второто полувреме. Успех!

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Brainstorm
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози