Арсенал - Борнемут ...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Арсенал - Борнемут (27.02, 21:45)  

Jack the Ripper
(@jack-the-ripper)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 118
26.02.2019 10:46  

Прогноза: 1/1 Коеф.2.0 Англия Висша Лига.

Арсенал ще приеме Борнемут утре на "Емирейтс". Целта пред Арсенал е позиция в Топ 4, докато Борнемут са в средата на класирането. Не мисля, че имат шанс да отпаднат, а шансът за място в Европа не е много голям. Особено след лошата им форма напоследък. От Нова година нататък имат едва 8 спечелени точки от 6 мача. "Черешките" имат и доста проблеми. Кук, Франсис, Уилсън, Брукс и Лерма са аут, а Станислас е под въпрос. Това са играчи, които стартираха в началото на сезона и бяха заслугата за добрата игра на Борнемут. Сега без тях ще е доста трудно на отбора да се противопостави като гост на Арсенал. Докато за "топчиите" единствената по-сериозна е липса е тази на Айоби, който се контузи срещу Саутхямтън, но все пак е само под въпрос. Може да го видим отново на крилото, ако ли не Лаказет ще отиде в центъра на атаката, а Обамаянг на крилото. Интересен факт е че Арсенал нямат загуба на "Емирейтс" от Борнемут. Съмнявам се утре да се промени статистиката. "Черешките" са колебливи от както имат проблеми с контузии. Арсенал също са колебливи, но съм с впечатление, че по-леките и домакинските двубои си ги вземат, така че не мисля, че ще е грешка да търся победа за тях. Предвид контузиите на Борнемут и добрите игри домакински игри на Арсенал - залагам 1/1.

Харесано от: Deadpool, Baiko и mitko820
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози